Kérjük vegye figyelembe a méret és súly korlátokat! Ha a megrendelt termékek súlya meghaladja a 25kg-ot vagy a 60x36x62cm méretet, akkor ezt a szállítási módot nem választhatja! Megértését köszönjük!
PostaPont csomagpont: 1090 Ft
A megrendelését átveheti a több mint 2500 Postapont, Csomagautomata vagy Posta egyikén. Kérjük vegye figyelembe a méret és súly korlátokat! Postapont/Automata maximum 20 kg súlyú vagy 50x31x35cm méretű csomag esetén választható. Megértését köszönjük!
Házhoz szállítás költsége: 1.390 Ft
A megrendelését az MPL vagy a KOVATRANS/GEBRÜDER futárszolgálat (nagy háztartási gépek esetén) szállítja házhoz. A termékek kiszállítását logisztikai partnereink a hét minden munkanapján, 8-17 óra között végzik. Részletes információkat olvashat a szállítás menüpont alatt!
Fedezd fel Marie Curie örökségét, és járd végig a tudományos áttörések útját! Marie Curie kutatásai forradalmasították a tudományt, és első nőként kétszer is elnyerte a Nobel-díjat. Most te is beléphetsz a laboratóriumába, hogy kísérletezz, fejleszd műhelyedet, és végigkövesd a korszakalkotó felfedezések útját! A Marie Curie nyomában egy családi társasjáték, amelyben fiatal tudósok szerepébe bújtok, akik Marie Curie mellett dolgoznak, és segítik a kutatásait. Együtt felfedezitek a rádiumot, kísérleteket hajtotok végre, fejlesztitek a laboratóriumot, értekezéseket írtok, és Nobel-díjat is nyerhettek. A játékosok Marie Curie életének főbb állomásait járják végig, miközben kutatási projekteket teljesítenek, kémiai elemeket szereznek és dolgoznak fel. A játék központi eleme a különleges kockatorony, amely minden fordulóban kiszámíthatatlan módon osztja szét az erőforrásokat – a szurokércet, uránt, és a rádiumot -, ezzel izgalmas stratégiai döntések elé állítva a játékosokat. A játékosok a játéktábla idővonalán haladva követhetik Marie Curie életének kulcsfontosságú eseményeit, miközben kísérleteznek és Nobel-díjat nyerhetnek. A játék célja, hogy az idővonal végére érve a legnagyobb tudományos eredményeket érjék el. Készen állsz, hogy felfedezd a tudomány történetének egyik legizgalmasabb fejezetét?