Anda Seat Kaiser 3E XL, Black Fabric
A gaming számítógép mellől egy valódi gamer szék semmiképpen sem hiányozhat. A kiváló minőségű Anda Seat Kaiser 3E XL, Black Fabric egy praktikus felépítésű, minőségi modell, amely sokkalta kényelmesebbé teszi a játékot. Hinta mechanikával működik. Ez egy egyszerűbb rendszer, amely megfelelő ellenállást biztosít a hátnak. A profi Anda Seat gamer szék szerkezetének anyaga fém. Mivel játék közben a könyök támasztása is fontos, emiatt a gyártó magasság, felső rész elforgatása, mozgatás előre/hátra és mozgatás jobbra/balra kartámasszal is felszerelte. A fejtámla a gamer székeknél szinte nélkülözhetetlen, így ezzel a modellel kényelmesen megtámaszthatod a nyakadat és a fejedet. Nagyon hatékony a hátfájás ellen a deréktámasz is, ami segít kiegyenesedve ülni. Ha az ülést még egészségesebbé szeretnéd tenni, dinamikus üléssel rendelkező széket válassz, ami aktív ülést tesz lehetővé, az izomzat használatának szükségességével. A kiváló minőségű Anda Seat Kaiser 3E XL, Black Fabric az ülésmagasság beállítását úgyszintén lehetővé teszi, amelynek köszönhetően a hosszabb ülések során is maximum komfortot szavatol. Ennél a terméknél a lábkeresztet és a lábakat fém anyagból gyártották.
Anda Seat Kaiser 3E XL, Black Fabric gamer szék - legfontosabb jellemzők
- A menő fekete szín még jobban kiemeli a kedvelt Anda Seat által megalkotott gamer szék látványos kivitelezését
- Egyszerű hintamechanika a kényelmes támasztásért
- A dinamikus ülésnek hála még játék közben is aktívan fogsz ülni
- A fejtámla egészen a nyaki gerincig segít a háttámasztásban
- Ellenálló fém konstrukció
- A szuper Anda Seat gamer szék maximum teherbírása: 150 kg
- A huzat anyaga: textil
- A gamer szék huzata: Textil
- A tartós, fém lábak megfelelő stabilitást biztosítanak
- A gumis kerekek csendesen gurulnak a padlón
- A deréktámasz a helyes pozícióban tartja a hátadat
- Az ülőke töltőanyaga: Hideg hab (HR hab)
- Testreszabhatóság: háttámla vízszintes helyzetbe állítása, ülésmagasság, fejtámla magassága, deréktámasz magassága és pozíció rögzítése
Anda Seat Kaiser 3E XL, Black Fabric gamer szék jó minőségű anyagokból
A jól kihasználható Anda Seat gamer szék hosszú időre képes nagyfokú komfortot biztosítani. A textil bevonat légáteresztő és meglehetősen kényelmes. A párnázatot úgynevezett HR habból készítették, ami egy korszerű és rugalmas anyag. A gamer szék sima gurulását a gumi segítik, amelyek kiválóan bírják a terhelést és nem akadnak el.
| Terhelés |
| Maximális terhelhetőség | 150 kg |
| Méret & Tömeg |
|
| Minimális ülésmagasság | 46 cm |
| Szék/fotel szélessége | 57 cm |
| Szék/fotel tömege | 28 kg |
| Maximális ülésmagasság | 52 cm |
| Háttámla max. magassága | 133 cm |
| Ülés szélessége | 54 cm |
| Kerekek |
| Felület kerekek szerint | Univerzális |
| Kerekek anyaga | Gumírozott |
| Görgők | Görgős |
| Anyag |
| Bevonat anyaga | Textil |
| Ülőke töltőanyaga | Hideg hab (HR hab) |
| Lábkereszt/lábak anyaga | Fém |
| Konstrukció anyaga | Fém |
| Üléshuzat típusa | Kárpit |
| Konstrukció |
| Mechanika | Hinta |
| Támlák | Deréktámasszal, Fejtámlával |
| Ülőke | Egyensúlyozó elemekkel |
| Beállítási lehetőségek | Deréktámasz magassága, Fejtámla magassága, Háttámla vízszintes helyzetbe állítása, Pozíció rögzítése, Ülésmagasság |
| Konstrukció | Forgó |
| Összeszerelés | A vevőnek kell összeszerelni |
| Kartámaszok |
| Kartámaszok beállítása | Felső rész elforgatása, Magasság, Mozgatás előre/hátra, Mozgatás jobbra/balra |
| Kartámasz típusa | Állítható |
| Szín |
| Szín | Fekete |
| Rendeltetés |
| Rendeltetés | Gamer |
| Típus | Irodai szék |
| Felszerelés |
| Szék felszereltsége | Masszázs funkció |