Anda Seat Novis Plus XL, Black PVC
A lelkes gamerek felszereléséből egy igazi gamer szék sem maradhat ki. A kiváló minőségű Anda Seat Novis Plus XL, Black PVC egy gondosan megtervezett felépítésű, minőségi modell, amely sokkal komfortosabbá teszi a játékot. Hinta mechanikával szerelték fel. Ez egy egyszerű megoldás, amely megfelelő ellenállással rendelkezik a visszadőlés ellen, így jobb tartást biztosít. A kiváló minőségű Anda Seat gamer szék konstrukciójának anyaga fém. Mivel játék alatt a könyök támasztása is fontos, ezért a gyártó magasság kartámasszal szállítja. A fejtámasz a gamer székeknél majdnem elengedhetetlen és mivel ennél a modellnél is van, a nyaki gerinc rész megtámasztása sem jelenthet gondot. Ha az ülést még egészségesebbé szeretnéd tenni, dinamikus üléssel rendelkező széket válassz, ami aktív ülést tesz lehetővé. A páratlan Anda Seat Novis Plus XL, Black PVC az ülésmagasság beállítását is lehetővé teszi, amelynek hála hosszabb ülés esetén is megfelelő komfortot szavatol. Ennél a terméknél a lábkeresztet és a lábakat fém anyagból gyártották.
Anda Seat Novis Plus XL, Black PVC gamer szék - leglényegesebb jellemzők
- A menő fekete szín tovább fokozza a népszerű Anda Seat által gyártott gamer szék lenyűgöző dizájnját
- Hintamechanika a kényelmes támasztásért
- A dinamikus ülésnek köszönhetően még játék alatt is aktívan fogsz ülni
- A fejtámla az egész hát, de főként a nyaki gerinc tartását biztosítja
- Tartós fém konstrukció
- A klassz Anda Seat gamer szék maximális teherbírása: 150 kg
- A gamer szék huzatának anyaga: szintetikus bőr
- A szilárd fém lábak növelik a stabilitást
- Csendes mozgású és padlókímélő gumis kerekek
- Az ülőke töltőanyaga Hideg hab (HR hab)
- Állíthatóság: háttámla vízszintes helyzetbe állítása, ülésmagasság, fejtámla magassága és pozíció rögzítése
Anda Seat Novis Plus XL, Black PVC gamer szék jó minőségű anyagból
A kiváló minőségű Anda Seat gamer szék hosszú időre képes nagyfokú komfortot biztosítani. A nagyszerű Anda Seat Novis Plus XL, Black PVC műbőr felülete lenyűgöző megjelenésű és kellemes tapintású. A párnázatot ún. hideghabból gyártották, ami egy modern és flexibilis anyag.
A gamer szék sima gurulását a gumi segítik, amelyek kitűnően bírják a terhelést és nem akadnak el.
| Terhelés |
| Maximális terhelhetőség | 150 kg |
| Méret & Tömeg |
| Minimális ülésmagasság | 38 cm |
| Szék/fotel szélessége | 72 cm |
| Szék/fotel tömege | 25 kg |
| Maximális ülésmagasság | 44 cm |
| Háttámla max. magassága | 131 cm |
| Ülés szélessége | 54 cm |
| Kerekek |
| Felület kerekek szerint | Univerzális |
| Kerekek anyaga | Gumírozott |
| Görgők | Görgős |
| Anyag |
| Bevonat anyaga | Szintetikus bőr |
| Ülőke töltőanyaga | Hideg hab (HR hab) |
| Lábkereszt/lábak anyaga | Fém |
| Konstrukció anyaga | Fém |
| Üléshuzat típusa | Kárpit |
| Konstrukció |
| Mechanika | Hinta |
| Támlák | Fejtámlával |
| Ülőke | Egyensúlyozó elemekkel |
| Beállítási lehetőségek | Fejtámla magassága, Háttámla vízszintes helyzetbe állítása, Pozíció rögzítése, Ülésmagasság |
| Konstrukció | Forgó |
| Összeszerelés | A vevőnek kell összeszerelni |
| Kartámaszok |
| Kartámaszok beállítása | Magasság |
| Kartámasz típusa | Állítható |
| Szín |
| Szín | Fekete |
| Rendeltetés |
| Rendeltetés | Gamer |
| Típus | Irodai szék |