A gaming számítógép mellől a gamer szék sem maradhat el. A minőségi AROZZI Vernazza XL Soft Fabric, sötétszürke egy alaposan átgondolt tervezésű, kiemelkedő modell, amely sokkalta komfortosabbá teszi a játékot. Hinta mechanikával büszkélkedhet. Ez egy egyszerű, háttámlás felépítés, ami enyhe ellenállást biztosít a hát felé. A kiváló minőségű Arozzi gamer szék konstrukciójának anyaga fém. A fejtámla a gamer székek esetében elmaradhatatlan felszereltség, így ezzel a modellel kényelmesen megtámaszthatod a nyakadat és a fejedet. Hosszú, játékkal töltött órák esetében jó szolgálatot tesz a deréktámasz is, ami segít a megfelelő testtartásban ülni. A klassz AROZZI Vernazza XL Soft Fabric, sötétszürke az ülésmagasság beállítását egyaránt lehetővé teszi, amelynek köszönhetően a hosszabb ülések során is maximum komfortot szavatol. Ennél a modelltípusnál a lábkeresztet és a lábakat fém anyagból gyártották.
AROZZI Vernazza XL Soft Fabric, sötétszürke gamer szék - leglényegesebb tulajdonságok
- A népszerű szürke szín tovább fokozza a kedvelt Arozzi által gyártott gamer szék látványos kivitelezését
- Hintamechanika a kényelmes támasztásért
- A fejtámla az egész hát, de főként a nyaki gerinc tartását biztosítja
- Ellenálló fém konstrukció
- A szuper Arozzi gamer szék max. teherbírása: 170 kg
- A gamer szék huzatának anyaga: textil
- A gamer szék huzata Textil
- Az erős szerkezetet a fém lábak egészítik ki
- A műanyag kerekek eléggé tartósak
- A deréktámasz a megfelelő pozícióban tartja a hátadat
- Állíthatóság: ülésmagasság, fejtámla magassága és deréktámasz magassága
| Terhelés |
| Maximális terhelhetőség | 170 kg |
| Méret & Tömeg |
| Minimális ülésmagasság | 47 cm |
| Szék/fotel szélessége | 76 cm |
| Szék/fotel tömege | 27,5 kg |
| Maximális ülésmagasság | 57 cm |
| Háttámla max. magassága | 89 cm |
| Ülés szélessége | 35 cm |
| Konstrukció |
| Beállítási lehetőségek | Deréktámasz magassága, Fejtámla magassága, Ülésmagasság |
| Mechanika | Hinta |
| Támlák | Deréktámasszal, Fejtámlával, Kartámasszal |
| Konstrukció | Forgó |
| Ülőke | Lapos |
| Kerekek |
| Kerekek anyaga | Műanyag |
| Felület kerekek szerint | Univerzális |
| Görgők | Görgős |
| Anyag |
| Lábkereszt/lábak anyaga | Fém |
| Konstrukció anyaga | Fém |
| Bevonat anyaga | Textil |
| Rendeltetés |
| Rendeltetés | Gamer |
| Szín |
| Szín | Szürke |
| Karfa |
| Kartámaszok beállítása | Felső rész elforgatása, Magasság, Mozgatás előre/hátra |