AROZZI Vernazza SuperSoft, rózsaszín A lelkes gamerek felszereléséből egy rendes gamer szék semmiképpen sem maradhat el. A klassz AROZZI Vernazza SuperSoft, rózsaszín egy alaposan átgondolt tervezésű, kiemelkedő modell, amely sokkalta komfortosabbá teszi a játékot. Hinta mechanikával büszkélkedhet. Ez egy olyan megoldás, amely biztosítja a háttámla merevségét. A kiváló minőségű Arozzi gamer szék szerkezetének anyaga fém. A fejtámla a gamer székek esetében elmaradhatatlan felszereltség és lehetővé teszi az egész gerinc kényelmes megtámasztását. Hogy hosszú, játékkal töltött órák után se fájjon a hátad, jó szolgálatot fog tenni a deréktámasz is, ami segít felvenni a helyes testtartást. A profi AROZZI Vernazza SuperSoft, rózsaszín az ülésmagasság beállítását is lehetővé teszi, amelynek köszönhetően hosszabb ülés esetén is megfelelő komfortot szavatol. Ennél a terméknél a lábkeresztet és a lábakat fém anyagból készítették.
AROZZI Vernazza SuperSoft, rózsaszín gamer szék kitűnő minőségű anyagból A minőségi Arozzi gamer szék hosszú időre képes nagyfokú komfortot biztosítani. A textil felülete légáteresztő és meglehetősen kényelmes. A szék sima gurulását a műanyagból gyártott kerekek szavatolják, amelyek kitűnően bírják a terhelést és nem akadnak el.
AROZZI Vernazza SuperSoft, rózsaszín gamer szék - fontosabb előnyök - A menő rózsaszín szín fokozza a népszerű Arozzi által gyártott gamer szék látványos dizájnját
- Egyszerű hintamechanika a kényelmes támasztásért
- A fejtámla egészen a nyaki gerincig segít a háttámasztásban
- Tartós fém konstrukció
- A menő Arozzi gamer szék max. teherbírása: 145 kg
- A gamer szék huzatának anyaga: textil
- A gamer szék huzata Textil
- A szilárd fém lábak növelik a stabilitást
- Tartós és szilárd műanyag kerekek
- A deréktámasz nem engedi, hogy görnyedten ülj
- Állíthatóság: háttámla dőlésszöge, ülésmagasság, fejtámla magassága és deréktámasz magassága
| Méret & Tömeg |
| Szék/fotel tömege | 26 kg |
| Szék/fotel szélessége | 72 cm |
| Minimális ülésmagasság | 48 cm |
| Maximális ülésmagasság | 57 cm |
| Háttámla max. magassága | 86 cm |
| Ülés szélessége | 31 cm |
| Max. ülésmélység | 52 cm |
| Terhelés |
| Maximális terhelhetőség | 145 kg |
| Kerekek |
| Felület kerekek szerint | Univerzális |
| Kerekek anyaga | Műanyag |
| Görgők | Görgős |
| Anyag |
| Bevonat anyaga | Textil |
| Lábkereszt/lábak anyaga | Fém |
| Konstrukció anyaga | Fém |
| Üléshuzat típusa | Kárpit |
| Konstrukció |
| Mechanika | Hinta |
| Támlák | Deréktámasszal, Fejtámlával, Kartámasszal |
| Beállítási lehetőségek | Deréktámasz magassága, Fejtámla magassága, Háttámla dőlésszöge, Ülésmagasság |
| Konstrukció | Forgó |
| Összeszerelés | A vevőnek kell összeszerelni |
| Ülőke | Lapos |
| Kartámaszok |
| Kartámaszok beállítása | Felső rész elforgatása, Magasság, Mozgatás előre/hátra |
| Kartámasz típusa | Állítható |
| Szín |
| Szín | Rózsaszín |
| Rendeltetés |
| Rendeltetés | Gamer |