A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:






| Általános jellemzők |
| Terméktípus | Elektromos vízmelegítő |
| Vízmelegítő típusa | Tartály Azonnali fűtés |
| Felszerelési mód | Függőleges |
| Használat | Kazánrendszerek |
| Kapacitás | 200 l |
| Energiaforrás | Elektromosság Napenergia |
| Használat | Háztartási |
| Felszerelési felület | Padló |
| Hőcserélő elemek száma | 2 |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Energiahatékonysági osztály | C energiaosztály |
| Tulajdonság | Hőszigetelés védőköpeny ellenőrző karima |
| Szín | Fekete |
| Csomag tartalma | 1 x Bojler |
| Méretek |
| Átmérő | 560 mm |
| Magasság | 1300 mm |
| Szigetelési vastagság | 30 mm |


