A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:







| Általános jellemzők | |
| Terméktípus | Termoelektromos vízmelegítő |
| Vízmelegítő típusa | Tartály |
| Felszerelési mód | Függőleges |
| Használat | Elektromos fűtés |
| Kapacitás | 150 l |
| Energiaforrás | Elektromosság |
| Használat (felhasználás) | Háztartási |
| Felszerelési felület | Fal |
| Hőcserélő elemek száma | 1 |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Tulajdonság | Hőszigetelés |
| Szín | Fehér |
| Csomag tartalma | 1 × Bojler |
| Műszaki adatok | |
| Teljesítmény | 3 kW |
| Maximális üzemi nyomás | 13 bar |
| Méretek | |
| Magasság | 1085 mm |


