A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:




| Általános jellemzők | |
| Terméktípus | Termoelektromos vízmelegítő |
| Vízmelegítő típusa | Azonnali fűtés |
| Felszerelési mód | Függőleges |
| Használat | Elektromos fűtés Kazánrendszerek |
| Kapacitás | 150 l |
| Energiaforrás | Elektromosság |
| Használat | Háztartási |
| Nettó tartálytérfogat | 141 l |
| Felszerelési felület | Fal |
| Hőcserélő elemek száma | 2 |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Energiahatékonysági osztály | B energiaosztály |
| Szín | Szürke |
| Műszaki adatok | |
| Teljesítmény | 3000 W |
| Tápfeszültség | 230 V |
| Maximális üzemi nyomás | 8 bar |
| Maximum hőmérséklet | 95 C |
| Méretek | |
| Átmérő | 690 mm |
| Mélység | 690 mm |
| Magasság | 1150 mm |
| Szélesség | 600 mm |
| Súly | 65 kg |


