TCL QLED P8K
A QLED ultra-kiterjedt színei
A TCL Quantum Dots valódi színforradalmat képvisel, páratlan színteljesítményt nyújt, elképesztő élénkséggel és pontossággal. Merüljön el a színek kaleidoszkópjában, ahol minden árnyalat tagadhatatlan ragyogással és mélységgel kel életre.
AiPQ processzor
Nagyobb kontraszt, több részlet
A TCL által kifejlesztett HVA panel hatékonyan hangsúlyozza az erősebb és élesebb kontrasztot, miközben kiküszöböli a képhalót és a környezeti fény interferenciáját, így lenyűgöző, tisztább és részletesebb képminőséget nyújt.
Emellett alacsony energiafogyasztással és szélesebb betekintési szöggel is rendelkezik.
HVA képernyő Folyadékkristályos szerkezet.
Hagyományos képernyő Folyadékkristályos szerkezet.
144 Hz-es natív kijelző a prémium minőségű mozgásért
Élvezze a gyorsan mozgó képeket, például a sport- vagy akciófilmeket, élethű simasággal és élesebb részletességgel a 144 Hz-es natív kijelzőnknek köszönhetően.
A 144 Hz-es natív mozgást semmi sem tudja felülmúlni.
A 144 Hz a legmagasabb képfrissítési frekvencia, amelyet egy TV-képernyő megjeleníthet.
Ennek a 144Hz-es frissítési frekvenciának köszönhetően a jel a legjobb módon kerül feldolgozásra, függetlenül attól, hogy a jel 50Hz, 60Hz, 100Hz, 120Hz vagy 144Hz.
Lenyűgöző HDR bármilyen forrásból
Számos módja van annak, hogy a legjobb 4K HDR képminőséget kapja a tévéjén: HDR10, HLG, HDR10+ és DOLBY VISION.
Ez a TCL TV mindegyiket támogatja!
Győződjön meg róla, hogy 4K HDR TV-je maximálisan kihasználja a képességeit: akár a Netflix, akár a Disney+, akár az Amazon Prime Video Dolby Vision tartalmát vagy a HDR10+-t nézi, ez a TCL 4K HDR TV mindig a legjobb formátumot támogatja.
Támogatja a Filmmaker módot is, amely az összes utófeldolgozás kikapcsolásával még magával ragadóbb filmes élményt tesz lehetővé, így filmje vagy tévéműsora úgy jelenik meg, ahogyan azt a rendező elképzelte.
Játssz úgy, mint egy profi
A játékosok számára a mozgékony tévé legalább annyira fontos, mint a jó kép.
A P8K sorozat különösen a HDMI 2.1, ALLM, 144Hz VRR és 120Hz VRR támogatással rendelkezik, így automatikusan a legkisebb késleltetést és a legjobb képbeállításokat tapasztalhatod meg a játékhoz. Emellett VRR (változó frissítési frekvencia), beleértve a FreeSync és a Game Bar tanúsítványt és a 240Hz-es játékgyorsítót is.
240Hz-es játékgyorsító: A TCL legújabb DLG (Dual Line Gate) technológiája magasabb képfrissítési sebességet és jobb játék késleltetést biztosít a PC-s játékokhoz (240Hz-es játékgyorsító FHD felbontásban).
Magával ragadó mozi hangélmény otthonában
A beépített ONKYO hangszórók a tisztaságért és a mély basszusokért felelős mélynyomó még magával ragadóbb Dolby Atmos élményt jelentenek otthon.
A szórakozás, amit szeret. Egy kis segítséggel a Google-tól.
A Google TV összegyűjti az alkalmazásokból és előfizetésekből származó filmeket, műsorokat, élő tévéműsorokat* és még sok mást, és csak az Ön számára rendszerezi őket.
Maradjon a vezetőülésben a Google TV Hands-free hangutasításokkal
A Google TV kihangosított hangparancsok teljes rugalmasságot kínálnak.
Anélkül, hogy felállna a helyéről, kiválaszthat tartalmakat, elindíthat alkalmazásokat, elindíthatja a készüléket, megváltoztathatja a bemeneteket, filmeket kereshet és még sok minden mást.
Ez egyszerű, könnyen használható és hihetetlenül kényelmes.
Google Meet - Kapcsolja össze a világot a Google Meet segítségével
Egyéni hívásokat kezdeményezhet vagy csoportos hívásokhoz csatlakozhat a Google videócsevegéssel. Küldjön jegyzeteket, hang- vagy videójegyzeteket stb.
Könnyedén kivetítheti mobiltelefonját, táblagépét vagy laptopját a nagyméretű TCL TV készülékre
Mostantól kábel nélkül élvezheti kedvenc tartalmait a TCL sokkal nagyobb tévéképernyőjén.
A beépített Chromecast mostantól Google Cast.
A Google Cast egy olyan funkció, amellyel kedvenc zenéit közvetlenül a hangszórókra streamelheti telefonjáról, táblagépéről vagy laptopjáról.
Egyszerűen vezérelheti hangszóróit az Android telefonon vagy táblagépen, iPhone®-on, iPad®-on, Mac® vagy Windows® laptopon vagy Chromebookon már ismert és szeretett alkalmazásokkal.
Készen áll egy hosszú útra
A P8K számos szemvédő technológiával, mint például a csökkentett kék fény, a nappali fény optimalizálása, a pislogásmentesség stb. továbbra is védi szeme egészségét.
Önnek már csak a filmeket és a játékokat kell élveznie.
- Flicker Free.
- Természetes fény.
- Csökkentett kék fény.
- Mozgáskompenzáció.
Minimalista stílus, amely tökéletesen illik a kortárs belső terekhez
Karcsú, keret nélküli kialakításaink ötvözik a művészetet és a technológiát, maximalizálva a képernyő méretét, miközben szinte bármilyen belső térbe illeszkednek.
Az ultravékony külső prémium minőségű fémből készült, amely biztosítja a tartósságot és a gyönyörű megjelenést.
Egyszerre hang a TV hangszóróiból és a fejhallgatóból
Egyszerre szól a hang a TV fejhallgatójából és a belső hangszórókból, a két hangerő külön-külön történő szabályozásának lehetőségével (Bluetooth fejhallgató + belső hangszórók).
A képminőség átfogó optimalizálására összpontosít- A TCL által kifejlesztett AiPQ processzor számos egyedi TCL képminőség-hangoló algoritmust tartalmaz.
- Ez a chip kiváló intelligens érzékelési képességekkel rendelkezik, és képes a képminőség pixel-szintű beállítására, így biztosítva csúcsminőségű nézési élményt.
- Az Ai-Clarity részletesen felismeri a képet, és alacsony felbontású felskálázást és precíz zajcsökkentést végez.
- Az Ai-Colour az emberi szemhez hasonlóan érzékeli a képeket, és optimalizálja a színeket a színmennyiség, a telítettség és a kontraszt tekintetében.
- Az Ai-Colour az emberi szemhez hasonlóan érzékeli a képeket, és optimalizálja a színeket a térfogat, a telítettség és a színkontraszt tekintetében.
- Az Ai-HDR nagyon okossá teszi TCL TV-jét, hogy több HDR formátumot is dekódoljon. Minden, amit lát, az, amit a tartalomfejlesztő a létrehozásakor szándékozott.
- Az Ai-Contrast dinamikusan optimalizálja a kontrasztarányt, hogy alkalmazkodjon a különböző vizuális forgatókönyvekhez, beleértve a sötétséget, a fényerőt és számos részletet.
- Az Ai-Scene erőteljes intelligens érzékelési képességekkel rendelkezik. Kiemelkedő felismerést, jelenetelemzést és képtartalom-algoritmus-beállítást végez a képtartalom pixel-szintű optimalizálása érdekében, így még magával ragadóbb nézési, sport- és játékélményt nyújt.
- HVA panel
| Általános tulajdonságok |
| Kijelző átmérő | 248 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | QLED |
| Speciális technológia | QuantumDot HVA |
| Képminőség | 4K |
| Megjelenés | 2025 |
| Szín | Fekete |
| Interfész | 1 x USB 1 x RJ-45 CI+ slot 1 x HDCP 2.2 1 x Digital Optical Out 4 x HDMI 2.1 |
| Okos TV |
| Operációs rendszer | Google TV |
| Video streaming alkalmazások | YouTube Netflix Amazon Prime Disney+ HBO Max Voyo SkyShowtime SWEET.TV |
| Főbb jellemzők | Hangvezérlés Intelligens személyi asszisztens Beépített Chromecast Airplay 2 |
| Mirroring | iOS Android |
| Intelligens hangsegéd | Google assistant built in |
| Processzor típusa | Quad core |
| Tárolókapacitás | 32 GB |
| Bluetooth verzió | 04.máj |
| Videó jellemzők |
| Felbontás | 3840 x 2160 |
| HDR technológia típusa | HDR 10 HDR 10+ HLG Dolby Vision |
| Képtechnika | Filmmaker Mode UHD Deep Learning AI SR Motion Clarity Dynamic Tone Mapping 2.0 AiPQ Pro processzor |
| Játék jellemzők | FreeSync Compatible VRR (Variable Refresh Rate) ALLM (Auto Low Latency Mode) Game Bar Game Master |
| Frissítési gyakoriság | 144 Hz |
| TV tuner rendszer | DVB-C DVB-S2 DVB-T2 |
| Audio jellemzők |
| Audio technika | Dolby Atmos Onkyo Dolby TrueHD DTS-X |
| Hangrendszer | 01.febr |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 20 W |
| Beépített mélysugárzó | Igen |
| Mélysugárzó teljesítmény | 20 W |
| Kapcsolódás |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth Wi-Fi |
| Wi-Fi szabvány | 802.11 ac/n/g |
| Méretek |
| Méretek állvánnyal | 2178 x 420 x 1285 mm |
| Méretek állvány nélkül | 2178 x 64 x 1247 mm |
| Kiegészítők |
| Csomag tartalma | Elemek Tápkábel Távirányító Használati utasítás |
| Falra szerelhető rendszer |
| VESA kompatibilitás | 600 x 500 |