Otthonodban életre kelnek a filmekA BRAVIA filmnézéshez készült. A moziszerű hangzás és a lenyűgöző látvány révén az otthonod olyan lesz, akár egy privát moziterem.
Az összes streaming programod. Egy képernyőn
Böngéssz több mint 400 000 film és tévéműsor között az összes streaming szolgáltatásból, mindezt egy helyen, témák és műfajok szerint rendezve, érdeklődési körödnek megfelelően.
Élvezd a moziélményt otthonodban a mellékelt BRAVIA™ filmekkel
Azonnal élvezd a legjobb filmeket a SONY PICTURES CORE segítségével. A BRAVIA TV-je mozifilmeket tartalmaz, így azonnal megtekintheted a legújabb kiadásokat. Igényelj akár 15 filmet, és akár 24 hónapig is hozzáférhetsz a rendszeresen frissített, akár 100 filmből álló válogatáshoz.
Csak mondd ki, hogy mit szeretnél látni
Gyorsan megtalálhatod a kedvenceidet a hangalapú kereséssel. Csak kimondod, és indul is a tévéműsor vagy film; vagy válogass hangalapú kereséssel, például „keress akciófilmeket”. A kezdéshez nyomd meg a hang gombot a távvezérlőn.
Chromecast built-in™
Streamelj a készülékedről. Egyszerűen átküldhetsz videókat, műsorokat, fotókat és sok minden mást a telefonodról vagy táblagépről a tévére.
Kompatibilis az Apple AirPlay 2-vel
Gond nélkül streamelhetsz a tévédre az iPhone-, iPad- vagy Mac-eszközödről. Nézz videókat az alkalmazásokból vagy a Safari böngészőből. Oszd meg a fényképeidet a szobában lévő barátokkal.
A Siri segítségével hangutasításokkal irányíthatod a tévét
Az Apple készüléken található Apple Home appal és a Sirivel könnyen és biztonságosan irányíthatod a Sony televíziót. Állítsd be a televíziódat pár egyszerű lépésben, és vezéreld egy koppintással vagy a Sirihez intézett kéréssel.
Apple Fitness+. Már a BRAVIA kínálatában
Az Apple AirPlay segítségével streamelni tudod az Apple Fitness+ programjait, és a BRAVIA képernyőjén láthatod a mérőszámokat, az időzítőket és az edzői útmutatást. Ha van Apple Watchod, olyan személyes mérőszámokat is láthatsz, mint a pulzusszám és az elégetett kalóriák.
Eco Remote. Könnyen tisztítható és használható
Mindent lehet vele vezérelni. A kompakt Eco Remote-hoz kb. 80%25-ban újrahasznosított műanyagot használtunk fel. Lapos felületének és poliuretán bevonatának köszönhetően könnyen tisztítható, és képes vezérelni a csatlakoztatott eszközeidet.
Valós színek minden tónusban és árnyalatban
Lásd az élet valódi színeit élénken és ragyogóan. A Triluminos Pro™ több, mint egymilliárd színt ad vissza fokozott telítettséggel és tónusokkal, így valóban természetes árnyalatokat láthatsz.
Csodálatosan tiszta képek, bármit is nézel
Nézd régi kedvenceidet közel 4K-minőségben. A 4K X-Reality™ PRO egyedülálló 4K-adatbázisunk segítségével elemzi, megtisztítja és finomítja a képeket, így lényegében bármilyen tartalom lenyűgöző képekkel jelenik meg.
Gyors esemény. Tisztább és egyenletesebb
Fokozott tisztaság és egyenletesség a gyors akciójelenetekhez. A Motionflow XR a mozgó jelenetek egyenletessége érdekében növeli a másodpercenként látott képek számát, miközben a tisztább képek eléréséhez szabályozza a LED-háttérvilágítást és csökkenti a képek elmosódottságát.
A szobához igazított, optimalizált fényerő
Legyen nappal vagy éjszaka, mindig a legkiválóbb képekben gyönyörködhetsz. Egy fényérzékelő a helyiséghez optimalizálja a fényerősséget, erősítve azt a világosabb helyiségekben, illetve csökkentve a sötétebb helyeken.
Soha ne köss kompromisszumot a hang tisztasága terén
Hallgass mindent tökéletes tisztaságban. Az innovatív X-Balanced Speaker™ torzításmentes akusztikát és erőteljes basszust biztosít, így minden meglesz a maradéktalan szórakozáshoz.
Egyedi forma a tisztább hangért és mélyebb basszusért
A tiszta hang a legfontosabb. A hagyományos tévéhangsugárzókkal ellentétben, amelyek elmosódottá tehetik a hanghullámokat, az X-Balanced Speaker™ hangsugárzó egyedi formájú membránja csökkenti a torzítást a jobb hangfelbontás érdekében.
Az egész helyiséget betöltő Dolby Atmos® hangzás
Felülről, oldalról, mindenhonnan érkező hang. Halld a képernyőn és felette mozgó hangokat mélyebben és tisztábban. A Dolby Atmos® segít, hogy mélyebben elmerülhess, így még hangulatosabb lesz a szórakozás.
A lehető legkeskenyebb perem. Az elérhető legnagyobb képernyőméret
A képre vonzza a figyelmedet. A Flush Surface kialakítással a perem mérete a lehető legkisebbre csökken, miközben a képernyőméret az elérhető legnagyobb lesz, így minden nap elképesztően magával ragadó szórakoztató élményben lehet részed.
| Általános tulajdonságok |
| Line-up | Sony |
| Általános tulajdonságok |
| Kijelző átmérő | 126 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | LED |
| Speciális technológia | UHD |
| Képminőség | 4K |
| Megjelenés | 2025 |
| Szín | Fekete |
| Interfész | 2 x USB 1 x RJ-45 4 x HDMI 1 x RF CI+ slot 1 x HDCP 2.3 |
| Okos TV |
| Operációs rendszer | Google TV |
| Video streaming alkalmazások | YouTube Netflix Rakuten TV Amazon Prime Disney+ HBO Max Antena Play Voyo SkyShowtime DIGI Online Sony Pictures Core SWEET.TV |
| Főbb jellemzők | Hangvezérlés Intelligens személyi asszisztens Képernyő tükrözés USB recording Beépített Chromecast |
| Mirroring | iOS Android |
| Intelligens hangsegéd | Google assistant ready |
| Processzor típusa | 4K HDR Processor X1 |
| Tárolókapacitás | 16 GB |
| Bluetooth verzió | 5.3 |
| Videó jellemzők |
| Felbontás | 3840 x 2160 |
| HDR technológia típusa | HDR 10 HLG Dolby Vision |
| Képtechnika | Live Colour™ Film mód 4K X-Reality PRO Cinema Mode Játék mód Motionflow XR 200 X-tended Dynamic Range Standard mód XR Triluminos PRO |
| Játék jellemzők | ALLM (Auto Low Latency Mode) |
| Frissítési gyakoriság | 50 Hz |
| TV tuner rendszer | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Audio jellemzők |
| Audio technika | Dolby Atmos DTS Digital Surround Dolby Audio DTS Express DTS-HD Master Audio DTS-HD High Resolution Audio DTS:X |
| Hangrendszer | 2 |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 20 W |
| Beépített mélysugárzó | Nem |
| Kapcsolódás |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth Wi-Fi |
| Wi-Fi szabvány | 802.11 ax |
| Energia fogyasztás |
|
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 60 kWh |
| Villamosenergia-fogyasztás HDR módban / 1000 óra | 80 kWh |
| Készenléti üzemmód áramfogyasztás | 0.5 W |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Méretek |
| Méretek állvánnyal | 111.9 x 26.7 x 71.4 cm |
| Méretek állvány nélkül | 111.9 x 7 x 64.9 cm |
| Súly állvánnyal | 12.3 kg |
| Súly állvány nélkül | 12.1 kg |
| Doboz méretei | 122.5 x 14.1 x 78.2 cm |
| Doboz súlya | 17 kg |
| Kiegészítők |
| Csomag tartalma | Elemek Tápkábel Távirányító Használati utasítás Intelligens távirányító |
| Falra szerelhető rendszer |
| VESA kompatibilitás | 200 x 200 |