SHARP 85HP5265E 215cm-es 4K Ultra HD QLED Google TV
A szórakozás, amit szeretsz, a Google segítségével
Fedezzen fel új filmeket és műsorokat az Önt érdeklő dolgok alapján, sőt még a figyelőlistáját is frissítheti, és vezérelheti tévéjét – mindezt telefonjáról. Ezenkívül kérje meg a Google Asszisztenst, hogy keressen filmeket, streameljen alkalmazásokat, játsszon le zenét és vezérelje a tévét – mindezt az Ön hangjával.
Irányítsd a tévédet a telefonoddal
A Google TV alkalmazással vezérelheti tévéjét közvetlenül mobileszközéről. Most még akkor is találhat valami nagyszerű néznivalót, amikor a kanapé megette a távirányítót. A telefon billentyűzetével pedig gyorsan beírhat bonyolult jelszavakat, filmneveket vagy keresési kifejezéseket.
Dolby Atmos
Lépjen be a hangok új világába a Dolby Atmos® segítségével. A Dolby Atmos egy előrelépést jelent a surround hangzáshoz képest, és egy rendkívüli élménybe repít mozgó hangzással. Mostantól a Sharp TV-kben is elérhető, így soha nem volt még ilyen egyszerű otthon élvezni a Dolby Atmos élményt.
Google Assistant
Ennél nem lesz kényelmesebb: nyomja meg a Google Assistant gombot a távirányítón, és vezérelje a tévét a hangjával. Használhatja a TV-t feladatok kezeléséhez, naptár megtekintéséhez, információk eléréséhez stb.
Google Cast
Mobiltelefonjáról, táblagépéről vagy laptopjáról közvetlenül a nagyméretű tévéképernyőjére: a Google Cast segítségével átviheti kedvenc filmjeit, videóit, alkalmazásait, játékait és sok mást, hogy mindent nagy formátumban élvezhessen. A Google Cast segítségével okostelefonjáról nyaralási fotóit is megjelenítheti tévéjén – nagy felbontásban és ragyogó színekben. Csak meg kell nyomnia a Google Cast ikont a használt alkalmazásban.
Játék mód
Amikor a konzolt egy hagyományos tévéhez csatlakoztatod, szükségtelen késések lassíthatják a játékot. A Játék mód másképp működik: ez a játékmód a lehető legjobb válaszidőket biztosítja éles 4K vagy Full HD felbontással és természetes kontraszttal. Kedvenc játékaid ismét lenyűgöznek majd, és még jobban elmerülsz majd a játékokban.
Általános tulajdonságok:
- Operációs rendszer: GoogleTV
- Képátmérő: 215 cm (85”)
- Felbontás: 3840 x 2160 pixel
- Active motion: 1000
- Backlight: LED globális fényerőszabályozással
- Színskála: QLED
Audio rendszer:
- Hangszóró: 2X12W
- Hangrendszer: BG, DK, I, L, L’, M, N
- Hangbeállítások: hangszínszabályzó
- Audio dekoder: Dolby Digital, Dolby Digital Plus, Dolby AC-4
- 3D hangfeldolgozás: Dolby Atmos®
Tuner:
- TV rendszer (ATV): PAL, SECAM
- Video rendszer: HEVC/H.265 (10-bit), MPEG4/H.264, VP9, AV1
- DTV: DVB-T/T2/C/S/S2 (MPEG4 + H.265/HEVC (10-bit))
Funkciók:
- Előre telepített alkalmazások: Netflix, Youtube, Google Play Movies & TV, Google Play Store, Prime Video
- Wi-Fi
- HbbTV (v 2.0.3)
- USB Video: MKV, MP4, MOV, AVI, MPG, MPEG, 3GP, 3GPP, ASF, FLV, WEBM, VOB, DAT, TS, TRP, TP
- Zene: MP3, M4A, AAC, AC3, EAC3, DTS, WAV, FLAC, LPCM
- USB Fotó: JPG, JPEG, BMP, PNG, GIF, MPO
- USB file system: FAT16, FAT32
Csatlakozók:
- 4 x HDMI 4K @ 60 Hz (2.1)
- 2 x USB
- Antenna In (RF)
- Sat In
- Audio kimenet / Headphone Jack
- RJ45 (LAN)
- Bluetooth
Egyebek:
- EAN: 5905683275439
- Méret (talppal) (W x H x D in mm): 1891 x 1168 x 439
- Méret (talp nélkül) (W x H x D in mm): 1891 x 1086 x 91
- Doboz méret: (W x H x D in mm): 2045 x 1240 x 175
- Talpak közti távolság: 1665mm
- Nettó súly (kg): 30
- Bruttó súly (kg): 41,7
- VESA standard (mm): 600 x 400
| Méretek és tömeg |
| Magasság talp nélkül | 108,6 cm |
| Mélység talp nélkül | 9,1 cm |
| Talapzat szélessége/lábak közötti távolság | 166,5 cm |
| TV szélessége | 189,1 cm |
| TV magassága | 116,8 cm |
| TV mélysége | 43,9 cm |
| TV tömege | 30 kg |
| VESA felfüggesztés | 600×300 |
| Energia specifikációk |
| Fogyasztás készenléti üzemmódban | 0,5 W |
| Bekapcsolt üzemmód energiaigénye HDR esetén | 320 kWh/1000 óra |
| Bekapcsolt üzemmód energiaigénye SDR esetén | 125 kWh/1000 óra |
| Energiahatékonysági osztály SDR esetén | E |
| Energiahatékonysági osztály HDR esetén | G |
| Csatlakozás |
| HDMI-csatlakozók száma összesen | 4 × |
| USB-k száma összesen | 2 × |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth, Chromecast, WiFi |
| Tápellátás | AC 220-240V |
| Audio-video csatlakozók | HDMI 2.1 |
| Audio csatlakozók | Digitális optikai kimenet, Fejhallgató kimenet (AUX) |
| Adat- és rendszercsatlakozók | CI+, LAN (RJ-45), USB |
| Audió |
| Hangszóró teljesítmény | 24 W |
| Audió formátumok | Dolby Atmos, Dolby Digital AC4, Dolby Digital Plus |
| A márka hangminősége | Harman and Kardon |
| Képátló és felbontás |
| Képátló | 85 " (215,9 cm) |
| Maximális felbontás | 3840 × 2160 |
| Felbontás | 4K Ultra HD |
| Szín |
| Szín | Fekete |
| Alkalmazás |
| Globális alkalmazások | Apple TV, Disney+, HBO Max, NETFLIX, YouTube |
| Kompatibilitás hangasszisztenssel | Google Assistant |
| Cseh alkalmazás | LepšíTV (nem támogatott), Oneplay (nem támogatott), SledováníTV (nem támogatott) |
| Szlovák alkalmazás | AntikTV |
| Tunerek |
| Tuner | DVB-C, DVB-S2 |
| Kijelző |
| Képfrissítési frekvencia | 50 / 60 Hz |
| Támogatott HDR szabványok | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Háttérvilágítás | Direct LED |
| Technológia | QLED |
| Aljzat típusa |
| Aljzat kompatibilitás (ország) | Csehország, Magyarország, Szlovákia |
| Televízió funkciói |
| Multimédiás funkciók | Lejátszás USB-ről |
| SMART funkciók | Hangvezérlés, HbbTV |
| Operációs rendszer |
| Operációs rendszer | Google TV |
| Felület nyelve | Cseh |
| Csomag tartalma |
| Távirányítót tartalmaz | Intelligens hangvezérléssel |
| Csomag tartalma | Levehető állvány |
| Évjárat |
| Évjárat | 2025 |