SHARP 75JP7265E 189cm-es 4K Ultra HD QLED MiniLED Google TV Harman Kardon hangszórókkal
Kivételes fényerő és pontosság a MiniLED technológiával Tapasztalja meg a képminőség új korszakát a legmodernebb MiniLED háttérvilágítási technológiával. A MiniLED több száz ultrafinom LED-et használ, amelyek precízen szabályozott fényerő-zónákba csoportosítva hihetetlen kontrasztot, fényerőt és részletességet biztosítanak minden képkockán.
Irányítsd a tévédet a telefonoddal A Google TV alkalmazással vezérelheti tévéjét közvetlenül mobileszközéről. Most még akkor is találhat valami nagyszerű néznivalót, amikor a kanapé megette a távirányítót. A telefon billentyűzetével pedig gyorsan beírhat bonyolult jelszavakat, filmneveket vagy keresési kifejezéseket.
Dolby Atmos Lépjen be a hangok új világába a Dolby Atmos® segítségével. A Dolby Atmos egy előrelépést jelent a surround hangzáshoz képest, és egy rendkívüli élménybe repít mozgó hangzással. Mostantól a Sharp TV-kben is elérhető, így soha nem volt még ilyen egyszerű otthon élvezni a Dolby Atmos élményt.
A szórakozás, amit szeretsz, a Google segítségével Fedezzen fel új filmeket és műsorokat az Önt érdeklő dolgok alapján, sőt még a figyelőlistáját is frissítheti, és vezérelheti tévéjét – mindezt telefonjáról. Ezenkívül kérje meg a Google Asszisztenst, hogy keressen filmeket, streameljen alkalmazásokat, játsszon le zenét és vezérelje a tévét – mindezt az Ön hangjával.
Harman/kardon® hangrendszer Erőteljes mozihangzás otthonába: A Harman egyedi tervezésű hangrendszere kiváló dinamikatartományt és precíz hangzást kínál, amely betölti a szobát. Ezáltal a televíziózás igazi fülcsemege.
4K/UHD felbontás Lélegzetelállító élesség és színvilág: A 4K Ultra HD négyszer jobb, mint a full HD felbontás. Még régebbi filmeket vagy sorozatokat is páratlan tisztasággal élvezhet. Ezt a modern képfelskálázó technológia biztosítja, amely bármilyen tartalmat 4K-ra optimalizál. Kompromisszumok nélküli moziminőség bármikor otthon.
Tulajdonságok: - Operációs rendszer: GoogleTV
- Képátmérő: 189cm (75”)
- Felbontás: 3840 x 2160 pixel
- Active motion: 1000
- Backlight: MiniLED
- Színskála: QLED
- Képfrissítési ráta (Hz): 60
| Méretek és tömeg |
| Mélység | 31,7 cm |
| Magasság | 102,8 cm |
| Tömeg | 22 kg |
| Magasság talp nélkül | 96,1 cm |
| Mélység talp nélkül | 8,5 cm |
| Szélesség | 166,9 cm |
| Talapzat szélessége/lábak közötti távolság | 143 cm |
| VESA felfüggesztés | 400×300 |
| Energiacímke 2021 |
|
| Fogyasztás készenléti üzemmódban | 0,5 W |
| Bekapcsolt üzemmód energiaigénye HDR esetén | 318 kWh/1000 óra |
| Bekapcsolt üzemmód energiaigénye SDR esetén | 103 kWh/1000 óra |
| Energiahatékonysági osztály SDR esetén | E |
| Csatlakozás |
| USB | 2 × |
| HDMI | 4 × |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth, Chromecast, Párosítás mobileszközzel, WiFi |
| Be- és kimenetek | CI+, Digitális optikai/digitális hangkimenet, Fejhallgató kimenet, HDMI 2.1, LAN, USB |
| Tápellátás | AC 220-240V |
| Audió |
| Hangszóró teljesítmény | 24 W |
| Audió formátumok | Dolby Atmos, Dolby Digital AC4, Dolby Digital Plus |
| A márka hangminősége | Harman and Kardon |
| Képátló és felbontás |
| Képátló | 75 " (190,5 cm) |
| Maximális felbontás | 3840 × 2160 |
| Felbontás | 4K Ultra HD |
| Szín |
| Szín | Ezüst |
| Alkalmazások | SMART funkciók |
| Globális alkalmazások | Apple TV, Disney+, HBO Max, NETFLIX, YouTube |
| SMART funkciók | Hangvezérlés, HbbTV, Webböngésző |
| Kompatibilitás hangasszisztenssel | Google Assistant |
| Cseh alkalmazás | LepšíTV (nem támogatott), Oneplay (nem támogatott), SledováníTV (nem támogatott) |
| Szlovák alkalmazás | AntikTV |
| Tunerek |
| Tuner | DVB-C, DVB-S2 |
| Operációs rendszer |
| Típus | Smart TV |
| Operációs rendszer | Google TV |
| Felület nyelve | Cseh |
| Kijelző |
| Képfrissítési frekvencia | 50 / 60 Hz |
| Támogatott HDR szabványok | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Háttérvilágítás | Mini LED |
| Technológia | Mini LED |
| Aljzat típusa |
| Aljzat kompatibilitás (ország) | Csehország, Magyarország, Szlovákia |
| Multimédiás funkciók |
| Multimédiás funkciók | Lejátszás USB-ről |
| Csomag tartalma |
| Távirányítót tartalmaz | Intelligens hangvezérléssel |
| Csomag tartalma | Levehető állvány |
| Évjárat |
| Évjárat | 2025 |