A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:






| Méretek és tömeg | |
| Mélység | 26 cm |
| Magasság | 77,3 cm |
| Tömeg | 11 kg |
| Magasság talp nélkül | 70,8 cm |
| Mélység talp nélkül | 8,2 cm |
| Szélesség | 122,6 cm |
| VESA felfüggesztés | 400×300 |
| Csatlakozás | |
| USB | 2 × |
| HDMI | 4 × |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth, Chromecast, Párosítás mobileszközzel, WiFi |
| Be- és kimenetek | CI+, Digitális optikai/digitális hangkimenet, Fejhallgató kimenet, HDMI 2.1, LAN, USB |
| Képátló és felbontás | |
| Képátló | 55 " (139,7 cm) |
| Felbontás | 4K Ultra HD |
| Kijelző | |
| Technológia | Mini LED |
| Háttérvilágítás | Mini LED |
| Képfrissítési frekvencia | 50 / 60 Hz |
| Támogatott HDR szabványok | Dolby Vision, HDR10, HLG |
| Szín | |
| Szín | Ezüst |
| Alkalmazások | SMART funkciók | |
| Globális alkalmazások | Apple TV, Disney+, HBO Max, NETFLIX, YouTube |
| SMART funkciók | Hangvezérlés, HbbTV, Webböngésző |
| Cseh alkalmazás | LepšíTV (nem támogatott), Oneplay (nem támogatott), SledováníTV (nem támogatott) |
| Szlovák alkalmazás | AntikTV |
| Tunerek | |
| Tuner | DVB-C, DVB-S2 |
| Operációs rendszer | |
| Típus | Smart TV |
| Operációs rendszer | Google TV |
| Multimédiás funkciók | |
| Multimédiás funkciók | Lejátszás USB-ről |
| Csomag tartalma | |
| Távirányítót tartalmaz | Intelligens hangvezérléssel |
| Évjárat | |
| Évjárat | 2025 |
| Energiacímke 2021 | |
| Fogyasztás készenléti üzemmódban | 0,5 W |
| Bekapcsolt üzemmód energiaigénye HDR esetén | 181 kWh/1000 óra |
| Bekapcsolt üzemmód energiaigénye SDR esetén | 62 kWh/1000 óra |
| Energiahatékonysági osztály SDR esetén | E |
| Energiahatékonysági osztály HDR esetén | G |
| Audió | |
| Hangszóró teljesítmény | 24 W |
| Audió formátumok | Dolby Atmos, Dolby Digital AC4, Dolby Digital Plus |
| A márka hangminősége | Harman and Kardon |
| Aljzat típusa | |
| Aljzat kompatibilitás (ország) | Csehország, Magyarország, Szlovákia |


