Leírás
Kijelző
Mozizz otthon! A 55 hüvelykes tv akár egy mozivászon óriási képfelületet biztosít. Hívd át barátaidat és nézzétek közösen kedvenc műsoraitokat nagyképernyőn!
Felbontás
Üdv a látvány felsőbb dimenziójában. A 3840 x 2160-as felbontás nyújtotta kép semmihez sem fogható, a készülék káprázatos látványt garantál.
Csatlakozók
Vetítsd ki számítógéped tartalmát a tv képernyőre, vagy játszd le rajta adattárolód tartalmait! A készülék HDMI és USB csatlakozókkal is rendelkezik, ennek köszönhetően egyszerűen megnyithatod vele multimédiás tartalmaidat.
HDR
Életre kelti a képeket. A HDR technológia jóvoltából élénk, valósághű képek jelennek meg a képernyőn. A magas fényerőnek köszönhetően a legapróbb részletek sem maradnak észrevétlenül.
DVB-T információ
Az eszköz alkalmas a magyarországi földfelszíni, szabad hozzáférésű digitális televíziós műsorszórás vételére.
| Műszaki adatok |
| Méret talp nélkül (Szé / Ma / Mé) | 1227.6 mm / 705.6 mm / 34.8 mm |
| Szín | Ezüst (Carbon Silver) |
| VESA szabvány | 200 x 200 mm |
| Szélesség állvány nélkül | 1227.6 mm |
| Magasság állvány nélkül | 705.6 mm |
| Mélység állvány nélkül | 34.8 mm |
| Méret állvánnyal együtt (szélesség/magasság/mélység) | 1227.6 mm / 794.8 mm / 235.6 mm |
| Szélesség állvánnyal | 1227.6 mm |
| Magasság állvánnyal | 794.8 mm |
| Mélység állvánnyal | 235.6 mm |
| Súly állvány nélkül | 20.1 kg |
| Súly állvánnyal | 24.4 kg |
| Csomag mérete (szé/ma/mé) (cm) | 1409 mm / 844 mm / 177 mm |
| Csomag szélessége | 1409 mm |
| Csomag magassága | 844 mm |
| Csomag mélysége | 177 mm |
| Csomag kerülete | 345.1 cm |
| Csomag súlya | 31 kg |
| Energiafogyasztási adatok |
| Gyártó | SAMSUNG |
| Hasznos kijelzőméret | 138 cm (55 col) |
| Látható képernyőátló |
| Energiafelhasználás (készenlét) | 0.50 W |