A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:







| Általános tulajdonságok | |
| Kijelző átmérő | 108 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | QLED |
| Speciális technológia | QLED |
| Képminőség | 4K |
| Megjelenés | 2025 |
| Szín | Fekete |
| Interfész | 1 x USB; 3 x HDMI; CI+ slot |
| Okos TV | |
| Operációs rendszer | Tizen |
| Video streaming alkalmazások | YouTube; Netflix Rakuten; TV Amazon; Prime; Disney+; HBO Max; Antena Play; Voyo; SkyShowtime; DIGI Online |
| Főbb jellemzők | Intelligens személyi asszisztens; Multi View; Q-Symphony |
| Mirroring | iOS Android |
| Intelligens hangsegéd | Bixby |
| Processzor típusa | Q4 AI Processor |
| Bluetooth verzió | 5.3 |
| Videó jellemzők | |
| Felbontás | 3840 x 2160 |
| HDR technológia típusa | Quantum HDR |
| Képtechnika | Contrast Enhancer; Supreme UHD Dimming; Quantum Dot; Mega Contrast; Film mód; Smart Calibration; 100% Color Volume; Motion Xcelerator; 4K Upscalling; Q4 AI Processor; HDR Brightness Optimizer; Multiview |
| TV tuner rendszer | DVB-C; DVB-S2; DVB-T2 |
| Audio jellemzők | |
| Audio technika | Audio Pre-selection Descriptor; Q-Symphony; Adaptive Sound; OTS Lite; Buds Auto Switch; Built-in Voice Assistant |
| Hangrendszer | 2 |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 20 W |
| Beépített mélysugárzó | Nem |
| Kapcsolódás | |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth; Wi-Fi |
| Wi-Fi szabvány | 802.11 ac |
| Energia fogyasztás | |
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 53 kWh |
| Villamosenergia-fogyasztás HDR módban / 1000 óra | 102 kWh |
| Készenléti üzemmód áramfogyasztás | 0.5 W |
| Energiahatékonysági osztály | G energiaosztály |
| Méretek | |
| Méretek állvánnyal | 967.5 x 191 x 609.7 mm |
| Méretek állvány nélkül | 967.5 x 59.7 x 561.4 mm |
| Súly állvánnyal | 7.4 kg |
| Súly állvány nélkül | 7.1 kg |
| Doboz méretei | 1097 x 123 x 650 mm |
| Doboz súlya | 10 kg |
| Kiegészítők | |
| Csomag tartalma | Tápkábel; Használati utasítás; Intelligens távirányító |
| Falra szerelhető rendszer | |
| VESA kompatibilitás | 200 x 200 |


