A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:








| Általános tulajdonságok | |
| Kijelző átmérő | 138 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | LED |
| Képminőség | 4K |
| Megjelenés | 2025 |
| Szín | Fekete |
| Interfész | 1 x USB 3 x HDMI CI+ slot |
| Okos TV | |
| Operációs rendszer | Tizen |
| Video streaming alkalmazások | YouTube Netflix Rakuten TV Amazon Prime Disney+ HBO Max Antena Play Voyo SkyShowtime DIGI Online |
| Főbb jellemzők | Intelligens személyi asszisztens |
| Mirroring | iOS Android |
| Intelligens hangsegéd | Bixby |
| Processzor típusa | Crystal Processor 4K |
| Bluetooth verzió | 5.3 |
| Videó jellemzők | |
| Felbontás | 3840 x 2160 |
| HDR technológia típusa | HDR 10 |
| Képtechnika | UHD Dimming Contrast Enhancer Dynamic Crystal Color Mega Contrast Film mód Motion Xcelerator 4K Upscalling Brightness Detection |
| TV tuner rendszer | DVB-C DVB-S2 DVB-T2 |
| Audio jellemzők | |
| Audio technika | Audio Pre-selection Descriptor Q-Symphony Adaptive Sound OTS Lite Buds Auto Switch |
| Hangrendszer | 2 |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 20 W |
| Beépített mélysugárzó | Nem |
| Kapcsolódás | |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth Wi-Fi |
| Wi-Fi szabvány | 802.11 ac |
| Energia fogyasztás | |
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 79 kWh |
| Villamosenergia-fogyasztás HDR módban / 1000 óra | 118 kWh |
| Készenléti üzemmód áramfogyasztás | 0.5 W |
| Energiahatékonysági osztály | G energiaosztály |
| Méretek | |
| Méretek állvánnyal | 1224.6 x 199 x 759.1 mm |
| Méretek állvány nélkül | 1224.6 x 76.6 x 707.8 mm |
| Súly állvánnyal | 9.9 kg |
| Súly állvány nélkül | 9.6 kg |
| Doboz méretei | 1354 x 127 x 810 mm |
| Doboz súlya | 14.4 kg |
| Kiegészítők | |
| Csomag tartalma | Tápkábel Használati utasítás Intelligens távirányító |
| Falra szerelhető rendszer | |
| VESA kompatibilitás | 200 x 200 |


