A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:










| Technikai jellemzők | |
| Termék típusa | UHD Smart LED Televízó |
| Kijelző típusa | LED |
| Képernyőátló (cm / col) | 138 cm / 55 col |
| Méret talp nélkül (Szé / Ma / Mé) | 1224 mm / 707.7 mm / 81.9 mm |
| Képminőség | UHD 4K |
| HDR típusa | Hybrid Log-Gamma (HLG), HDR10+ |
| SMART TV | Igen |
| Operációs rendszer | Tizen |
| Kijelző | |
| Felbontás | 3840 x 2160 pixel |
| Képfrissítés | 60 Hz |
| Képjavító rendszer | Crystal Processor 4K |
| Képarány | 16:09 |
| High Dynamic Range (HDR) | Igen |
| Dinamikus kontrasztarány | Mega |
| Vevő | |
| Átviteli típusok | DVB-T2 (H.264), DVB-T2 (H.265), DVB-C, DVB-S2 |
| Kialakítás | |
| HDMI-CEC | Igen |
| TXT lapmemória | Igen |
| Elektronikus programújság (EPG) | Igen |
| Automata programozás | Igen |
| Különleges jellemzők | Bluetooth 5.2, UHD Dimming, Motion Xcelerator, HDMI eARC/ARC, ALLM, WiFi5, HEVC (h.265) támogatás, Google asszisztens és Alexa támogatás |
| Eco mód | Igen |
| CI+ minősítés | Igen |
| Hangvezérlés | Igen |


