75" Metz 75MUF7000ZSzeretnéd mozi minőségben élvezni a filmeket otthon is? Akkor jó választás lehet számodra ez a nagyszerű METZ TV. Engedd, hogy magával ragadjon a nagyszerű vizuális élmény, hála a fejlett LCD LED technológiának és HDR10 és HLG szabvány támogatásnak. Biztosan elvarázsol majd a filmek és sorozatok tömkelege az olyan közkedvelt szolgáltatóktól, mint a YouTube, NETFLIX vagy a Voyo. A dinamikus jelenetek rajongóit is elbűvöli 50 / 60Hz képfrissítési frekvenciája. Gamer mód, Ideal for PlayStation 5 és Cloud gaming garantálja a legigényesebb játékosok elégedettségét is. A fantasztikus látványvilágon túl, a remek hangzásért 24W-os Soundbar hangszóró felel. Eme METZ Smart TV a korszerű Google TV operációs rendszert használja, és egy valóban lenyűgöző dizájn fokozza megjelenését. A TV megjelenését fekete szín egészíti ki. A TV-t VESA szabványú konzollal lehet a falra függeszteni, melynek méretei 400×200 mm. A távirányító része a csomagnak.
Egy igazán éles kép, amely rendkívüli élményt nyújt
Csak dőlj hátra, szabadulj meg a problémáktól, és élvezd a részletes 4K Ultra HD felbontást 75" képátló mellett. Ez a remek METZ televízió tűéles kép megjelenítésére képes a nagy számban elhelyezett pixeleknek köszönhetően. A 4K címke jelentése, hogy négyszer annyi képponttal van ellátva, mint a klasszikus Full HD képernyő. A kép 3840 × 2160 pixelből tevődik össze, így lehetőségünk van minőségromlás nélkül streamelni a filmeket a képernyőre. Precíz zóna-háttérvilágítást biztosít a Direct LED technológia, amely aktívan alkalmazkodik a kép tartalmához, és garantálja a legjobb kontrasztot, illetve képalkotást.
LCD LED technológia a valósághű és autentikus színek érdekében
Eme LCD LED technológiát használó TV hihetetlen látványt biztosít. A LED technológia nagy fényerőt biztosít, amelynek köszönhetően még világos helyiségekben is élvezhető lesz a filmezés. Az LCD panel mögött helyezték el a LED izzósort, amely megvilágítja a képernyőt, és tiszta képet biztosít.
A TV támogatja a HDR formátumot
Ez a televízió High Dynamic Range (HDR) technológiát használ a részletek jobb megjelenítésére a kép sötét és világos részein egyaránt. Konkrétan olyan technológiát támogat, mint HDR10 és HLG. A kép fényereje a jelenet maximális fényereje alapján van beállítva a HDR10 által.
Válj top gamerré ezzel a nagyszerű METZ televízióval
A beépített játékos funkció segítségével előnyre tehetsz szert, és megelőzheted a konkurens gamereket. A játékokban fontos a jó grafika, gyors reakció és a rövid válaszidő. A fejlett gamer mód, ideal for PlayStation 5 és Cloud gaming funkcióval igazán szórakoztató lesz a játék. Ez a remek METZ TV rendkívül hatékony monitorként működik, amely kielégíti még a legigényesebb játékosok igényeit is.
Az operációs rendszer végtelen szórakozási lehetőségeket kínál
Eme Google TV smart TV számos praktikus funkciót tartogat, mint Google Assistant. Meg tudunk majd osztani tartalmat vezeték nélkül, illetve kitükrözhetjük mobilunkat vagy számítógépünket, használhatjuk a hangasszisztenst, és integrálhatjuk a TV-t az okos otthonunkba. A hangasszisztens társunkká válhat az elektronika világában. Rendkívül gyorsan és egyszerűen megtalálhatjuk kedvenc videóinkat az alkalmazásokban, amit leginkább a legfiatalabb nézők fognak díjazni. Egyszerűen megtalálják kedvenc meséjüket anélkül, hogy újra manuálisan beírnák a címét a billentyűzeten. Ezentúl lehetséges lesz az összes csatlakoztatott eszközt egyetlen intelligens vezérlővel vezérelni. Elég megnyomnunk egy gombot, és a kedvenc streaming szolgáltatásunk elérhetővé válik a TV-n.
Használd ki a modern METZ TV összes smart tulajdonságát
Az aktuális verzió HbbTV 2.0.3. Az okos funkcióknak köszönhetően böngészhetsz az interneten, információkat kereshetsz, videókat nézhetsz, online tartalmakat streamelhetsz, kommunikálhatsz a közösségi médián keresztül és így tovább.
Az ideális TV, ami mindenki igényeit kielégíti
Olyan vezeték nélküli kapcsolatokat nyújt más intelligens eszközökhöz, mint Bluetooth, Chromecast és WiFi 5. Olyan technológia biztosítja a moziszerű hangzást, mint Dolby Digital, Dolby Digital Plus és Dolby Audio. Biztosan értékelni fogod az automatikus hangerőszabályozás lehetőségét. A TV folyamatosan figyeli a hangerőt, és úgy állítja be, hogy kiegyensúlyozza a túl hangos vagy halk hangokat amikor átváltunk egyik programról a másikra, vagy reklám következik.
Korlátlan hozzáférés a kedvenc multimédiás tartalmakhoz
Ez a modern METZ LCD LED TV biztosan lenyűgöz multimédiás funkcióival. Ha nincs időd megnézni kedvenc műsorod, könnyedén felveheted USB-n keresztül egy adathordozóra, és megnézheted később. Ha nem találsz semmi érdekeset a TV-ben, csatlakoztass egy külső meghajtót USB segítségével, hogy elindítsd kedvenc filmed vagy sorozatod.
75" Metz 75MUF7000Z TV kulcsfontosságú tulajdonságai:- A remek METZ televíziónak köszönhetően mozi minőségben élvezheted a filmeket
- Fantasztikus látványvilág köszönhetően a modern LCD LED technológiának, és HDR10 és HLG szabvány támogatásnak
- 50 / 60Hz-es képfrissítési frekvencia az akciójelenetek kedvelőinek
- A hibátlan látványt csak fokozza a nagyszerű hangzás, amiért 24W-os Soundbar hangszóró felel
- 350 cd/m² maximális fényerő mellett a kijelző biztosítja a teljesen tiszta és természetes képi megjelenést
- Élvezd a részletes 4K Ultra HD felbontást 75" képátló mellett
- Eme METZ Smart TV a fejlett Google TV operációs rendszert használja
- Direct LED háttérvilágítással rendelkezik
- Egyéb rendelkezésre álló funkciók HDR, TÜV Low Blue Light és TÜV Flicker-Free
- Dolby Digital, Dolby Digital Plus és Dolby Audio gondoskodik a mozis hangélményről
- Olyan népszerű okos funkciókkal rendelkezik, mint okos távirányító, hangvezérlés és ECO mode
- Egyéb népszerű funkciói: automata hangerő szabályozás
- Kedvenc filmed vagy sorozatod biztos elérhető az olyan alkalmazásokban, mint NETFLIX, Disney+, HBO Max, YouTube, Spotify, Twitch, Amazon Prime Video, Telekom TV, OKTAGON TV, Kodi, Canal+, Steam Link, Google Duo és Deezer
| Operációs rendszer |
| Felület nyelve | Angol, Cseh, Magyar, Szlovák |
| Operációs rendszer | Google TV |
| Típus | Smart TV |
| Tunerek |
| Tuner | DVB-S, DVB-S2 |
| Multimédiás funkciók |
| Multimédiás funkciók | Felvétel USB-re, Lejátszás USB-ről |
| Csatlakozás |
| Be- és kimenetek | CI+, Digitális optikai/digitális hangkimenet, Fejhallgató kimenet, HDMI 2.1, LAN, USB |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth, Chromecast, WiFi 5 |
| Tápellátás | 100-240V |
| HDMI | 3 × |
| USB | 2 × |
| Kijelző |
| Maximális fényerő | 350 nt |
| Támogatott HDR szabványok | HDR10, HLG |
| Háttérvilágítás | Direct LED |
| Képernyő felülete | Fényes |
| Technológia | LCD LED |
| Egyéb kijelző technológiák | HDR, TÜV Flicker-Free, TÜV Low Blue Light |
| Képfrissítési frekvencia | 50 / 60 Hz |
| Képátló és felbontás |
| Képátló | 75 " (190,5 cm) |
| Felbontás | 4K Ultra HD |
| Maximális felbontás | 3840 × 2160 |
| Méretek és tömeg |
| Mélység talp nélkül | 9,3 cm |
| Magasság talp nélkül | 96,5 cm |
| VESA felfüggesztés | 400×200 |
| Talapzat szélessége/lábak közötti távolság | 149,9 cm |
| Mélység | 36,7 cm |
| Szélesség | 166,7 cm |
| Tömeg | 19,8 kg |
| Magasság | 104,3 cm |
| Audió |
| Audió formátumok | Dolby Audio, Dolby Digital, Dolby Digital Plus |
| Beépített audio | Soundbar |
| További audió tulajdonságok | Automata hangerő szabályozás |
| Hangszóró teljesítmény | 24 W |
| Energiacímke 2021 |
| Energiahatékonysági osztály HDR esetén | G |
| Energiahatékonysági osztály SDR esetén | F |
| Bekapcsolt üzemmód energiaigénye HDR esetén | 200 kWh/1000 óra |
| Bekapcsolt üzemmód energiaigénye SDR esetén | 128 kWh/1000 óra |
| Játék jellemzői |
| Játék jellemzői | Gamer mód, Ideal for PlayStation 5 |
| Alkalmazások | SMART funkciók |
| Globális alkalmazások | Amazon Prime Video, Canal+, Deezer, Disney+, Google Duo, HBO Max, Kodi, NETFLIX, OKTAGON TV, Spotify, Steam Link, Telekom TV, Twitch, YouTube |
| Szlovák alkalmazás | AntikTV, O2 TV (nem támogatott), Skylink Live TV, SledováníTV (nem támogatott), Voyo (nem támogatott) |
| Cseh alkalmazás | AntikTV, Skylink Live TV (nem támogatott), SledováníTV (nem támogatott), Telly (nem támogatott) |
| SMART funkciók | ECO mode, Hangvezérlés, Okos távirányító |
| Kompatibilitás hangasszisztenssel | Google Assistant |
| Szín |
| Szín | Fekete |
| Évjárat |
| Évjárat | 2025 |
| Csomag tartalma |
| Távirányítót tartalmaz | Intelligens hangvezérléssel |