LG QNED QNED7EA6B Televízió Teljesen új, dinamikus QNED színekAz LG legújabb, széles színskálájú QNED technológiája felváltja a Quantum Dot megoldást, és még élethűbb, gazdagabb színvisszaadást biztosít.
Ismerd meg az erőteljes és intelligens AI Alpha 7 Gen8 processzortA jelentősen továbbfejlesztett AI Alpha 7 Gen8 processzor gyorsabb működést és fejlettebb 4K képfeldolgozást kínál, nagyobb tisztasággal és mélységgel, mint valaha.
A 4K Super Upscaling életre kelti a képetAz LG nagy teljesítményű processzora minden képet natív 4K minőségre skáláz fel – nagyobb felbontással, fényerővel és tisztasággal.
A mesterséges intelligencia új generációja az LG televíziókban
AI Magic Remote – a mesterséges intelligencia élményének kulcsaKezeld könnyedén a tévédet az AI Magic távirányítóval – nincs szükség kiegészítő eszközökre. A mozgásérzékelő és görgő segítségével a távirányító légiegérként is használható, vagy egyszerűen beszélj, és vezéreld hangutasítással.
Hangfelismerés mesterséges intelligenciávalAz LG AI Voice ID felismeri minden felhasználó egyedi hangját, és személyre szabott ajánlásokat ad, amint megszólalsz.
AI keresésKérdezz bármit a tévédtől! A beépített mesterséges intelligencia felismeri a hangod, és személyre szabott tartalmakat ajánl. A Microsoft Copilot segítségével még több információhoz és megoldáshoz juthatsz.
AI ChatbotLépj kapcsolatba az AI Chatbottal az AI Magic Remote segítségével, hogy minden problémát megoldj – a beállításoktól a hibajavításig. Az AI felismeri a szándékod, és azonnali megoldást kínál.
AI ConciergeA távirányító AI gombjának rövid megnyomásával megnyithatod az AI Concierge alkalmazást, amely személyre szabott kulcsszavakat és ajánlásokat kínál a keresési és megtekintési előzményeid alapján.
AI Picture WizardA fejlett algoritmusok 1,6 milliárd képopció elemzésével tanulják meg a preferenciáidat, és személyre szabott képi beállítást hoznak létre – csak neked.
AI Sound WizardVálaszd ki a számodra legmegfelelőbb hangzást! Az AI 40 millió hangparaméter elemzésével létrehozza az egyéni hangprofilodat.
5 évnyi frissítés a díjnyertes webOS Re:New ProgrammalÉlvezd az évenkénti frissítéseket és új funkciókat! A CES Innovation díjnyertes webOS rendszer a kiberbiztonság terén is élen jár, megóvva adataid és személyes adataid biztonságát.
Home Hub – az okosotthonod központjaKezeld egyszerűen az LG készülékeidet és más okoseszközeidet egyetlen intuitív menüből, hogy kényelmesebben irányíthasd az egész otthonodat.
AI Sound Pro – erőteljes, tiszta hang minden pillanatbanAI Clear SoundA precíziós hangkorrekció növeli a hang tisztaságát, így még jobb audioélményt biztosít.
WOW Orchestra – tökéletes szinergiában működő, térhatású hangzásAz LG QNED TV és az LG Soundbar tökéletes párost alkot, együtt hozva létre magával ragadó, többcsatornás hangteret.
Fedezz fel széles tartalomkínálatot – teljesen ingyenAz LG saját streaming szolgáltatása, az LG Channels, számos élő és on-demand csatornát kínál – teljesen díjmentesen.
A Game Portal a játékvilág központjává változtatja a tévédetJátssz több ezer játékot közvetlenül az LG televízión – hozzáféréssel a GeForce NOW, Amazon Luna, Blacknut, Boosteroid és Xbox alkalmazásokhoz. Élvezd a különböző játékélményeket – az AAA címektől a távirányítóval vezérelhető könnyed játékokig.
Ambient FILMMAKER MODEÉld át a filmeket úgy, ahogy a rendező megálmodta! A FILMMAKER MODE az ambient fényhez igazodik, hogy a képek hűek maradjanak az eredeti alkotáshoz.
| Általános tulajdonságok |
| Kijelző átmérő | 126 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | QNED |
| Speciális technológia | UHD |
| Képminőség | 4K |
| Megjelenés | 2025 |
| Szín | Sötétszürke |
| Interfész | 1 x USB 1 x RJ-45 3 x HDMI CI+ slot 1 x Optical Audio Output |
| Okos TV |
| Operációs rendszer | webOS |
| Operációs rendszer verziója | ThinQ AI |
| Video streaming alkalmazások | YouTube Netflix Rakuten TV Amazon Prime Disney+ Twitch Nvidia GeForce Now SkyShowtime Boosteroid Cloud Gaming |
| Főbb jellemzők | Hangvezérlés Apple HomeKit integráció |
| Mirroring | iOS Android |
| Intelligens hangsegéd | ThinQ® AI |
| Processzor típusa | α7 AI Processor Gen8 |
| Bluetooth verzió | 03.máj |
| Videó jellemzők |
| Felbontás | 3840 x 2160 |
| HDR technológia típusa | HDR 10 HLG |
| Képtechnika | Dynamic Tone Mapping HLG HDR10 Filmmaker Mode HGiG 100% Color Volume Display 4K QNED Szemelyre szabott kepvarazslo α7 AI Processor Gen8 4K Super Upscaling Dynamic QNED Color |
| Játék jellemzők | VRR (Variable Refresh Rate) ALLM (Auto Low Latency Mode) HGiG |
| Frissítési gyakoriság | 60 Hz |
| TV tuner rendszer | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Audio jellemzők |
| Audio technika | AI Acoustic Tuning Bluetooth Surround Ready AI Sound Pro Clear Voice Pro Tv Sound Mode Share WOW Orchestra Personalized Sound Wizard WiSA Ready e-ARC (HDMI 3) |
| Hangrendszer | 2 |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 20 W |
| Beépített mélysugárzó | Nem |
| Kapcsolódás |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth Wi-Fi |
| Wi-Fi szabvány | 802.11 ac |
| Energia fogyasztás |
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 65 kWh |
| Villamosenergia-fogyasztás HDR módban / 1000 óra | 99 kWh |
| Készenléti üzemmód áramfogyasztás | 0.5 W |
| Energiahatékonysági osztály | F energiaosztály |
| Méretek |
| Méretek állvánnyal | 1122 x 235 x 710 mm |
| Méretek állvány nélkül | 1122 x 67.9 x 654 mm |
| Súly állvánnyal | 9.9 kg |
| Súly állvány nélkül | 9.8 kg |
| Doboz súlya | 12.2 kg |
| Kiegészítők |
| Állvány | Igen |
| Csomag tartalma | Elemek Tápkábel Használati utasítás Intelligens távirányító |
| Falra szerelhető rendszer |
| VESA kompatibilitás | 200 x 200 |