LG LED UA74003LB TVFedezze fel az erőteljes és intelligens Alpha 7 AI Gen8 processzortJelentős teljesítményjavulással az Alpha 7 AI Gen8 processzor gyorsabb feldolgozása most 4K képminőséget biztosít, sokkal nagyobb élességgel és mélységgel, mint korábban.
HDR10 ProAz élénk színek és a fényerő új szintre emelik a képernyő felbontását. Élvezze a kiváló képminőséget és a tisztább kontrasztot.
A 4K Super Upscaling technológia minden képkockát életre keltiAz LG nagy teljesítményű processzora javítja a felbontást, visszaállítva az eredeti minőséget. Élvezze a 4K Super Upscaling technológia által biztosított jobb felbontást, fényerőt és élességet.
AI csevegőrobotLegyen saját AI csevegőrobotja, amely aktívan megoldja a problémákat és segít a kérésekben. Egyszerűen csak beszéljen a televízióhoz, amely képes értelmezni a szándékait és megfelelően reagálni.
AI Picture WizardA fejlett algoritmusok 1,6 milliárd kép közül válogatva tanulják meg az Ön preferenciáit. Az Ön választása alapján a tévé személyre szabott képet hoz létre
AI Sound WizardVálassza ki a kedvére való hangot a hangok közül. 40 millió paraméterből az AI személyre szabott hangprofilt hoz létre az Ön preferenciái alapján.
Új frissítések 5 évig a díjnyertes webOS Re:New ProgrammalÉlvezze a legújabb funkciókat és az éves szoftverfrissítéseket. A CES Innovation Award díj nyertese a kiberbiztonsági kategóriában, a webOS védi magánéletét és biztonságban tartja adatait.
Home Hub, a teljes platform az intelligens otthonához.Könnyedén kezelheti különböző LG készülékeit és eszközeit. Élvezze a teljes otthon irányításának végső kényelmét egyetlen intuitív menün keresztül.
Az AI Sound Pro beállítja a hangot, hogy az erőteljesebb hatást érjen el.AI Clear SoundA precíz hangkorrekció javítja a hang tisztaságát, így kivételes hangélményt biztosít.
WOW Orchestra, tökéletes szinergiával létrehozott magával ragadó hangzásAz LG QNED TV és az LG Soundbar tökéletes páros, amely harmonikusan működik együtt, hogy többcsatornás surround hangzást biztosítson.
Nagyképernyős televízióNézze meg kedvenc filmjeit, sporteseményeit és játékait egy nagyképernyős LG TV-n. Lépjen be a nagy felbontású világba egy nagyon nagy képernyővel.
Maximalizálja szórakozását, használjon több képernyőt a Multi View funkcióvalHozza ki a legtöbbet televíziójából a Multi View funkcióval. Tükrözze eszközeit a Google Cast és az AirPlay segítségével, majd ossza meg a képernyőt két különálló képre a zökkenőmentes többképernyős szórakozási élmény érdekében.
Erőteljes játékélményÉlvezze a legmodernebb játékokat a VRR technológiával. Kezdje el a játékot késleltetés nélkül, ami rontaná a teljesítményét.
Környezeti FILMMAKER MODEA FILMMAKER MODE segítségével élvezheti a filmkészítő szándékának megfelelő filmélményt, amelynek környezeti fénykompenzációs funkciója alkalmazkodik a környezeti fényviszonyokhoz, hogy a képek a lehető legközelebb maradjanak az eredeti formájukhoz.
| Általános tulajdonságok |
| Kijelző átmérő | 139 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | LED |
| Speciális technológia | UHD |
| Képminőség | 4K |
| Megjelenés | 2025 |
| Szín | Fekete |
| Interfész | 1 x USB 1 x RJ-45 3 x HDMI CI+ slot |
| Okos TV |
| Operációs rendszer | webOS |
| Operációs rendszer verziója | webOS 25 |
| Video streaming alkalmazások | YouTube Netflix Rakuten TV Amazon Prime Disney+ Twitch HBO Max Nvidia GeForce Now Voyo SkyShowtime Boosteroid Cloud Gaming SWEET.TV |
| Főbb jellemzők | Hangvezérlés Intelligens személyi asszisztens Airplay 2 Apple HomeKit integráció LG Home Dashboard |
| Mirroring | iOS Android |
| Intelligens hangsegéd | ThinQ® AI |
| Processzor típusa | Α7 AI processzor 4K Gen8 |
| Bluetooth verzió | 5.1 |
| Videó jellemzők |
| Felbontás | 3840 x 2160 |
| HDR technológia típusa | HDR 10 HLG |
| Képtechnika | Dynamic Tone Mapping AI Fényerő-szabályozás HDR Filmmaker Mode Display 4K UHD Szemelyre szabott kepvarazslo 4K Super Upscaling |
| Játék jellemzők | VRR (Variable Refresh Rate) ALLM (Auto Low Latency Mode) HGiG Game Optimizer |
| Frissítési gyakoriság | 60 Hz |
| TV tuner rendszer | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Audio jellemzők |
| Audio technika | LG Sound Sync AI Acoustic Tuning Bluetooth Surround Ready Clear Voice Pro Tv Sound Mode Share WOW Orchestra Personalized Sound Wizard WiSA Ready Α7 AI Sound Pro |
| Hangrendszer | 2 |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 20 W |
| Kapcsolódás |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth Wi-Fi |
| Wi-Fi szabvány | 802.11 ac |
| Energia fogyasztás |
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 84 kWh |
| Villamosenergia-fogyasztás HDR módban / 1000 óra | 105 kWh |
| Energiahatékonysági osztály | G energiaosztály |
| Méretek |
| Méretek állvánnyal | 1236 x 230 x 780 mm |
| Méretek állvány nélkül | 1236 x 67.9 x 718 mm |
| Súly állvánnyal | 11.6 kg |
| Súly állvány nélkül | 11.5 kg |
| Doboz súlya | 15.8 kg |
| Kiegészítők |
| Állvány | Igen |
| Csomag tartalma | Tápkábel Távirányító |
| Falra szerelhető rendszer |
| VESA kompatibilitás | 300 x 200 |