75" LG 75QNED80A3BSzeretnéd, ha otthon is mozi minőségben élvezhetnéd a filmeket? Ebben az esetben tökéletes választás számodra ez a remek LG LG QNED televízió. Élvezd a nagyszerű vizuális élményt, köszönhetően a fejlett Mini LED technológiának és HDR10, HLG és Dolby Vision IQ szabvány támogatásnak. Biztosan levesz majd a lábadról a filmek és sorozatok hatalmas választéka az olyan közkedvelt szolgáltatóktól, mint a YouTube, NETFLIX vagy a Voyo. A dinamikus jelenetek rajongóit is elkápráztatja 100 / 120Hz képfrissítési frekvenciája. Gamer mód, VRR (Variable Refresh Rate), AMD FreeSync Premium és Cloud gaming kiváló választás lesz az igényes játkosok számára is. A hibátlan látványt csak fokozza a nagyszerű hangzás, amiért 20W-os hangszóró felel. Ezen LG Smart TV a korszerű WebOS operációs rendszerrel van ellátva, és egy igazán elegáns kialakítás fokozza megjelenését. A TV megjelenését fekete szín varázsolja tökéletessé. A TV-t VESA szabványú tartóval lehet a falra szerelni, melynek méretei 300×200 mm. A távirányító a csomagolás részét képezi.
Kivételesen éles képÉlvezd a precíz 4K Ultra HD felbontást 75" képátló mellett. Ez a lenyűgöző LG tévé lehetővé teszi a rendkívül éles képi megjelenítést, köszönhetően annak, hogy nagy számban helyeztek el pixeleket a képernyő egész területén. A 4K címke jelentése, hogy négyszer annyit pixellel rendelkezik, mint a standard Full HD képernyő. A kép 3840 × 2160 pixelből áll, amely lehetővé teszi a hibátlan videó streamelést minőségromlás nélkül. Az Edge LED technológia azt jelenti, hogy a LED diódák csak a képernyő szélén helyezkednek el, ezáltal vonzó lehet azok számára, akik inkább a vékony TV-ket kedvelik. A helyi fényerő funkció a felelős a háttérvilágítás szabályozásáért a sötét helyeken. A local diming olyan természetesen mérsékli a fényerőt, hogy nem befolyásolja negatívan a kép világos részeit. Nincs funkciójának használatával kipróbálhatjuk a háromdimenziós élményt.
Mini LED technológia, amely garantálja a valósághű és természetes színeket
Eme Mini LED technológiával rendelkező TV lélegzetelállító vizuális szórakozást garantál.
Kompatibilis a különféle HDR formátumokkal
Ezzel a TV-vel és az általa használt High Dynamic Range (HDR) funkcióval a jelenet sötét és világos részein is továbbfejlesztett részletalkotást kapunk. Konkrétan olyan szabványokat támogat, mint HDR10, HLG és Dolby Vision IQ. A HDR10 a jelenet maximális fényereje alapján állítja be a kép fényerejét. A Dolby Vision IQ a Dolby Vision továbbfejlesztett verziója. Egy szenzor segítségével, a környezeti fény alapján állítja be az optimális képet ez az okos technológia.
Válj legyőzhetetlen gamerré ezzel a nagyszerű LG TV-vel
A beépített játékos funkcióval megelőzheted a konkurens játékosokat, miközben előnyökre teszel szert. A játékban való győzelem nagyban függ a jó grafikától, gyors reakciótól és rövid válaszidőtől. Az izgalmas gamer mód, VRR (Variable Refresh Rate), AMD FreeSync Premium és Cloud gaming funkcióval felejthetetlen élmény lesz a játék. A VRR technológia biztosítja, hogy a játékok nagyon szépen és simán fussanak, akadozás nélkül, emellett a gyors frissítési frekvenciával folyamatos és pontos a mozgás. Ezen LG televízió rendkívül hatékony monitorként működik, amely kielégíti még a legigényesebb gamerek igényeit is.
A legmodernebb operációs rendszer korlátlan szórakozást rejt
Ez a remek WebOS okos TV sok érdekes funkciót rejt, mint például Amazon Alexa és Apple Home Kit. Lehetőségünk lesz vezeték nélkül tartalmat megosztani, vagy kitükrözni mobilunkat, illetve számítógépünket, használhatjuk a hangasszisztenst, és csatlakoztathatjuk a TV-t az okos otthonunkba. A hangasszisztens könnyedén a nélkülözhetetlen útmutatóvá válhat az elektronika világában. Nagyon egyszerűvé varázsolja kedvenc videóink megtalálását az alkalmazásokban, ami különösen hasznos lesz a legfiatalabb nézők számára. Egyszerűen megtalálják kedvenc meséjüket anélkül, hogy újra manuálisan beírnák a címét a billentyűzeten. Ezentúl lehetséges lesz az összes csatlakoztatott eszközt egyetlen intelligens vezérlővel irányítani. Elég megnyomnunk egy gombot, és a kedvenc streaming szolgáltatásunk megjelenik a TV-n.
Használd ki a fejlett LG TV összes okos tulajdonságát
Hála a HbbTV funkciónak, a TV interaktívabb élménnyé válik., amely segít a felhasználóknak, hogy személyre szabhassák TV-zési szokásaikat, és hozzáférhessenek egyéb online forrásokhoz és funkciókhoz anélkül, hogy külső eszközöket kelljen használniuk, vagy alkalmazások között váltaniuk. A TV-re telepített aktuális verzió HbbTV. Könnyedén megnyithatjuk a webböngészőt a TV-n keresztül. Használd közvetlenül a TV képernyőjét böngészőként. Az okos funkcióknak hála böngészhetsz az interneten, információkhoz juthatsz, videókat nézhetsz, online tartalmakat streamelhetsz, kommunikálhatsz a közösségi médián keresztül és így tovább. Nagyszerű funkció a 360°-os videólejátszás. 360°-os lejátszáskor minden irányból megtekinthető a videó. Ennek a funkciónak köszönhetően felfedezhetünk olyan részleteket, amelyek a hagyományos videóban rejtve maradnának.
Nagyszerű TV mindenki számára
Olyan vezeték nélküli kapcsolatokat támogat más intelligens eszközökhöz, mint Bluetooth, Párosítás mobileszközzel, Apple AirPlay 2, DLNA, Chromecast, WiFi 6 és WiSA ready. Olyan technológia gondoskodik a moziélményről, mint Dolby Atmos, Dolby Digital AC3 és AI Sound Pro. A Dolby Atmos technológia több csatornán keresztül nyújt 3D térhangzást. Például az egyik csatorna lejátszhatja a lövöldözés, a másik pedig a fegyvermechanika hangját, ez lehetővé teszi, hogy a hang lényegesen pontosabban és hitelesebben terjedjen a térben. Ezen a TV-n lehetséges a hangkalibrálás, amely lehetővé teszi, hogy finomhangoljuk a hangbeállításokat a szoba akusztikai jellemzőinek vagy a felhasználó személyes preferenciáinak megfelelően. A TV elemzi a környezetet, amelyben található, és beállítja az audio paramétereket annak érdekében, hogy elérje az optimális hangteljesítményt. Minden bizonnyal értékelni fogod az automatikus hangerőszabályozás lehetőségét. A TV folyamatosan figyeli az aktuális hangerőt, és úgy állítja be, hogy kiegyensúlyozza a túl hangos vagy halk hangokat amikor átváltunk egyik programról a másikra, vagy reklám következik. Praktikus az a funkció, hogy a beépített TV hangszórók és a fejhallgató hangerejét külön tudjuk állítani. A TV-hez csatlakoztatott fejhallgatón igény szerint állítható a hangerő anélkül, hogy az bármennyire is zavarná a többieket, akik a beépített hangszórót hallgatják.
Élvezd a korlátlan hozzáférést a multimédiás tartalmakhoz
Ez a modern LG Mini LED televízió biztosan le vesz a lábadról multimédiás funkcióival. Ha éppen nincs időd megnézni kedvenc műsorod, könnyedén felveheted USB-n keresztül egy adathordozóra, és nézd vissza később. Biztos jól jön majd a Skylink fastscan funkció, amely olyan speciális keresési módot használ, aminek köszönhetően gyorsan megtalálja a TV- és rádiócsatornákat. Az alap szállodai mód segítségével módunkban áll leblokkolni csatornákat, korlátozni a hangerőt, és egyéb funkciókat beállítani. A különleges PIP (kép a képben) funkcióval lehetséges, hogy egy képernyőn lássunk két külön forrásból származó képet.
75" LG 75QNED80A3B TV kulcsfontosságú paraméterei:- A lenyűgöző LG LG QNED sorozatú televíziónak hála a mozi beköltözik a nappalidba
- Fantasztikus látványvilág köszönhetően a modern Mini LED technológiának, és HDR10, HLG és Dolby Vision IQ szabvány támogatásnak
- 100 / 120Hz-es képfrissítési frekvencia a gyors jelenetek kedvelőinek
- Azért, hogy lenyűgöző hangzásban legyen részünk, 20W-os hangszóró felel
- Élvezd a részletes 4K Ultra HD felbontást 75" képátló mellett
- Ezen LG Smart TV a fejlett WebOS operációs rendszerrel büszkélkedhet
- Edge LED háttérvilágítással büszkélkedhet
- Egyéb rendelkezésre álló funkciók HDR és Local Dimming
- Dolby Atmos, Dolby Digital AC3 és AI Sound Pro biztosítja a mozis hangélményt
- Olyan népszerű okos funkciókkal rendelkezik, mint HbbTV, okos távirányító, hangvezérlés, webböngésző, 360°-os videó lejátszása és ECO mode
- Egyéb közkedvelt funkciói: hang-kalibrálás, automata hangerő szabályozás és különálló hangerő-szabályozás
- Élvezd kedvenc filmed vagy sorozatod az olyan népszerű alkalmazásokkal, mint NETFLIX, Disney+, HBO Max, YouTube, Spotify, Twitch, Apple TV, Amazon Prime Video, Telekom TV, Rakuten TV, OKTAGON TV, SkyShowtime, TikTok, Canal+, Xbox Game Pass, Deezer és Facebook Watch
| Képátló | 75 " (190,5 cm) |
| Felbontás | 4K Ultra HD |
| Képfrissítési frekvencia | 100 / 120 Hz |
| Frissítési frekvencia játék módban (4K felbontás esetén) | 144 Hz |
| Technológia | Mini LED |
| Képátló és felbontás |
| Képátló | 75 " (190,5 cm) |
| Felbontás | 4K Ultra HD |
| Kijelző |
| Képfrissítési frekvencia | 100 / 120 Hz |
| Frissítési frekvencia játék módban (4K felbontás esetén) | 144 Hz |
| Technológia | Mini LED |
| Háttérvilágítás | Edge LED |
| Egyéb kijelző technológiák | HDR, Local Dimming |
| Képernyő felülete | Matt |
| Támogatott HDR szabványok | Dolby Vision IQ, HDR10, HLG |
| Színmélység | 10 |
| Operációs rendszer |
| Operációs rendszer | WebOS |
| Típus | Smart TV |
| Évjárat |
| Évjárat | 2025 |
| Alkalmazások | SMART funkciók |
| Globális alkalmazások | Amazon Prime Video, Apple TV, Canal+, Deezer, Disney+, Facebook Watch, HBO Max, NETFLIX, OKTAGON TV, Rakuten TV, SkyShowtime, Spotify, Telekom TV, TikTok, Twitch, Xbox Game Pass, YouTube |
| Cseh alkalmazás | AntikTV, Kuki (nem támogatott), LepšíTV (nem támogatott), Oneplay (nem támogatott), Prima+ (nem támogatott), Skylink Live TV (nem támogatott), SledováníTV (nem támogatott), Telly (nem támogatott), Vodafone TV (nem támogatott) |
| Szlovák alkalmazás | AntikTV, Kuki, LepšíTV (nem támogatott), O2 TV (nem támogatott), Skylink Live TV, SledováníTV (nem támogatott), Voyo (nem támogatott) |
| Magyar alkalmazás | AntikTV |
| SMART funkciók | 360°-os videó lejátszása, ECO mode, Hangvezérlés, HbbTV, Okos távirányító, Webböngésző |
| Kompatibilitás hangasszisztenssel | Amazon Alexa, Apple Home Kit |
| Multimédiás funkciók |
| Multimédiás funkciók | Felvétel USB-re, Fényérzékelő, Hotel mód, PIP (Kép a képben), Skylink Fast Scan |
| Játék jellemzői |
| Játék jellemzői | AMD FreeSync Premium, Gamer mód, VRR (Variable Refresh Rate) |
| Csatlakozás |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Apple AirPlay 2, Bluetooth, Chromecast, DLNA, Párosítás mobileszközzel, WiFi 6, WiSA ready |
| Be- és kimenetek | CI+ 1.4, Digitális optikai/digitális hangkimenet, HDMI 2.1, LAN, USB |
| HDMI | 3 × |
| USB | 2 × |
| Tápellátás | AC 220-240V |
| Tunerek |
| Tuner | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 HEVC |
| Méretek és tömeg |
| Szélesség | 167,7 cm |
| Magasság | 107,1 cm |
| Mélység | 41,5 cm |
| Magasság talp nélkül | 97,2 cm |
| Mélység talp nélkül | 5,16 cm |
| Tömeg | 38 kg |
| VESA felfüggesztés | 300×200 |
| Szín |
| Szín | Fekete |
| Audió |
| Hangszóró teljesítmény | 20 W |
| Audió formátumok | AI Sound Pro, Dolby Atmos, Dolby Digital AC3 |
| További audió tulajdonságok | Automata hangerő szabályozás, Hang-kalibrálás, Különálló hangerő-szabályozás |
| Energiacímke 2021 |
| Bekapcsolt üzemmód energiaigénye SDR esetén | 136 kWh/1000 óra |
| Energiahatékonysági osztály SDR esetén | G |
| Bekapcsolt üzemmód energiaigénye HDR esetén | 208 kWh/1000 óra |
| Energiahatékonysági osztály HDR esetén | G |
| Fogyasztás készenléti üzemmódban | 0,5 W |
| Csomag tartalma |
| Távirányítót tartalmaz | Intelligens hangvezérléssel |
| Csomag tartalma | Levehető állvány |
| Aljzat típusa |
| Aljzat kompatibilitás (ország) | Ausztria, Csehország, Franciaország, Horvátország, Lengyelország, Magyarország, Németország, Oroszország, Románia, Szlovákia, Szlovénia |