LG QNED7EA6B
Teljesen új, dinamikus QNED színek
Az LG legújabb, egyedülálló széles színtartományú technológiája lecseréli a Quantum Dot megoldást, és továbbfejlesztett színvisszaadást biztosít.
Ismerje meg az erőteljes és intelligens AI Alpha 7 Gen8 processzortA jelentős teljesítménybeli fejlesztéseknek köszönhetően az AI Alpha 7 Gen8 processzor gyorsabb feldolgozása most még élesebb, mélyebb és részletesebb 4K minőségű képeket biztosít, mint valaha.
A 4K szuper felbontás életre kelti a képeketAz LG erőteljes processzora natív szintű minőségre növeli a felbontást. Élvezze a továbbfejlesztett felbontást, fényerőt és tisztaságot biztosító 4K szuper upscaling technológiát.
A mesterséges intelligenciával ellátott LG televíziók új generációjaAz AI Magic Remote távirányító kiegészíti az AI élménytKönnyedén irányíthatja televízióját az AI Magic Remote távirányítóval – nincs szükség további eszközökre. A mozgásérzékelő és a görgő segítségével használhatja, mint egy légiegér, vagy egyszerűen kimondhatja a parancsokat, és hangvezérléssel működtetheti.
AI hangfelismerésAz LG AI Voice ID felismeri minden felhasználó egyedi hangmintáját, és személyre szabott ajánlásokat kínál, amint Ön megszólal.
AI keresésKérdezzen bátran televíziójától. A beépített mesterséges intelligencia felismeri hangját, és személyre szabott javaslatokat jelenít meg kérései alapján. Emellett több eredményt és megoldást kaphat a Microsoft Copilot segítségével.
AI ChatbotLépjen kapcsolatba az AI chatbot-tal az AI Magic Remote segítségével, hogy megoldja minden problémáját – a beállításoktól a hibaelhárításig. Az AI megérti a felhasználó szándékát, és azonnali megoldásokat kínál.
AI ConciergeA távirányító AI gombjának rövid megnyomásával megnyithatja az AI Concierge alkalmazást, amely személyre szabott kulcsszavakat és javaslatokat kínál a keresési és megtekintési előzmények alapján.
AI Picture WizardA fejlett algoritmusok 1,6 milliárd képbeállítási lehetőség elemzésével megtanulják az Ön preferenciáit. Televíziója személyre szabott képet hoz létre kizárólag az Ön ízlése alapján.
AI Sound WizardVálassza ki az Önnek tetsző hangzást a különböző hangprofilok közül. Az AI 40 millió paraméter alapján személyre szabott hangprofilt készít az Ön preferenciáihoz.
5 évnyi frissítés a díjnyertes webOS Re:New ProgrammalÉlvezze az évenkénti szoftverfrissítéseket és a legújabb funkciókat. A CES Innovation-díjas, kiberbiztonsági kategóriában elismert webOS megóvja személyes adatait és biztosítja az adatvédelmet.
Home Hub – az okosotthon központi platformjaKönnyedén kezelheti különféle LG készülékeit és egyéb csatlakoztatott eszközeit. Élvezze a teljes otthoni vezérlés kényelmét egyetlen intuitív menüből.
Az AI Sound Pro erőteljesebb hanghatásokat biztosítAI Clear SoundA precíz hangkorrekció javítja a hang tisztaságát, így páratlan hangélményt nyújt.
WOW Orchestra – lenyűgöző hangzás tökéletes harmóniábanAz LG QNED TV és az LG Soundbar tökéletes párost alkotnak, hogy együtt biztosítsák a többirányú, surround hangzást nyújtó hangtereket.
Széles tartalomválaszték – ingyenesenAz LG exkluzív streaming szolgáltatása, az LG Channels széles választékban kínál élő és igény szerinti csatornákat, mindezt teljesen ingyenesen.
A Game Portal játékközponttá alakítja televíziójátJátsszon több ezer játékot közvetlenül LG televízióján keresztül a GeForce NOW, Amazon Luna, Blacknut, Boosteroid és most már az Xbox alkalmazások elérésével. Tapasztalja meg a játékok széles választékát – az AAA kategóriás gamepados címektől a távirányítóval vezérelhető alkalmi játékokig.
Ambient FILMMAKER MODEÉlje át a filmélményt úgy, ahogyan a rendező megálmodta, a FILMMAKER MODE funkcióval, amely a környezeti fényhez igazítva megőrzi a képek eredeti megjelenését.
| Általános tulajdonságok |
| Kijelző átmérő | 108 cm |
| Típus | Okos TV |
| Kijelző technológia | QNED |
| Speciális technológia | UHD |
| Képminőség | 4K |
| Megjelenés | 2025 |
| Szín | Sötétszürke |
| Interfész | 1 x USB 1 x RJ-45 3 x HDMI CI+ slot 1 x Optical Audio Output |
| Okos TV |
| Operációs rendszer | webOS |
| Operációs rendszer verziója | ThinQ AI |
| Video streaming alkalmazások | YouTube Netflix Rakuten TV Amazon Prime Disney+ Twitch Nvidia GeForce Now SkyShowtime Boosteroid Cloud Gaming |
| Főbb jellemzők | Hangvezérlés Apple HomeKit integráció |
| Mirroring | iOS Android |
| Intelligens hangsegéd | ThinQ® AI |
| Processzor típusa | α7 AI Processor Gen8 |
| Bluetooth verzió | 5.3 |
| Videó jellemzők |
| Felbontás | 3840 x 2160 |
| HDR technológia típusa | HDR 10 HLG |
| Képtechnika | Dynamic Tone Mapping HLG HDR10 Filmmaker Mode HGiG 100% Color Volume Display 4K QNED Szemelyre szabott kepvarazslo α7 AI Processor Gen8 4K Super Upscaling Dynamic QNED Color |
| Játék jellemzők | VRR (Variable Refresh Rate) ALLM (Auto Low Latency Mode) HGiG |
| Frissítési gyakoriság | 60 Hz |
| TV tuner rendszer | DVB-C DVB-S DVB-S2 DVB-T DVB-T2 |
| Audio jellemzők |
| Audio technika | AI Acoustic Tuning Bluetooth Surround Ready AI Sound Pro Clear Voice Pro Tv Sound Mode Share WOW Orchestra Personalized Sound Wizard WiSA Ready e-ARC (HDMI 3) |
| Hangrendszer | 2 |
| Beépített hangszórók teljesítménye | 20 W |
| Beépített mélysugárzó | Nem |
| Kapcsolódás |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Bluetooth Wi-Fi |
| Wi-Fi szabvány | 802.11 ac |
| Energia fogyasztás |
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 54 kWh |
| Villamosenergia-fogyasztás HDR módban / 1000 óra | 74 kWh |
| Készenléti üzemmód áramfogyasztás | 0.5 W |
| Energiahatékonysági osztály | G energiaosztály |
| Méretek |
| Méretek állvánnyal | 968 x 188 x 608 mm |
| Méretek állvány nélkül | 968 x 67.9 x 567 mm |
| Súly állvánnyal | 7.6 kg |
| Súly állvány nélkül | 7.5 kg |
| Doboz méretei | 1055 x 142 x 660 mm |
| Doboz súlya | 9.3 kg |
| Kiegészítők |
| Állvány | Igen |
| Csomag tartalma | Elemek Tápkábel Használati utasítás Intelligens távirányító |
| Falra szerelhető rendszer |
| VESA kompatibilitás | 200 x 200 |