Ultra HD (4K)Élvezze a képernyő minden sarkából érkező részleteket és az élénkebb színtartományt. Érezze úgy, mintha egy színes, virtuális világban élne, vagy mintha híres művészek festményei vennék körül egy galériában – mindezt a 4K UHD technológiának köszönhetően.
Intuitív VIDAA rendszerA VIDAA Smart TV platform gyorsaságával és gördülékenységével hódít. Használata egyszerű és intuitív – pillanatok alatt kiválaszthatja kedvenc alkalmazását, vagy kereshet filmet és műsort. Hozzáférést kínál a legnépszerűbb streaming szolgáltatásokhoz, mint a Netflix, YouTube, Disney+, Max, valamint egy beépített webböngészőhöz is.
HDR10A High Dynamic Range technológia lehetővé teszi a videók és képek megjelenítését sokkal nagyobb fényerővel, kontraszttal és színhűséggel, mint korábban lehetséges volt.
Három tuner – DVB-T2/C/S2A DVB-T2, DVB-C és DVB-S2 támogatásának köszönhetően a JVC LT-43VD2500 televízió képes földfelszíni, kábeles és műholdas adások vételére külön beltéri egység nélkül. A HEVC (H.265) kodek teljes támogatása biztosítja, hogy a digitális földfelszíni műsorokat a legjobb minőségben élvezhesse.
Dolby Vision HDRForradalom a látványban. A lenyűgöző fényerő, kontraszt és színek révén a JVC televíziók életre keltik a szórakozást. A legmodernebb mozi-vetítési technológia erejét kihasználva a Dolby Vision kifinomult, valósághű képi élményt nyújt, amely szinte elfeledteti Önnel, hogy egy képernyőt néz.
| ÁLTALÁNOS TULAJDONSÁGOK |
|
| Kijelző átmérő / Típus | 139 cm / Okos TV |
| Technológia / Minőség | LED / 4K UHD |
| Interfész | 2 x HDMI, 1 x USB, RJ-45, Composite In, CI+ slot, Digital Optical Out |
| TV tuner rendszer | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| OKOS TV FUNKCIÓK |
|
| Operációs rendszer | VIDAA |
| Streaming alkalmazások | Netflix, YouTube, Disney+, HBO Max, Amazon Prime |
| Processzor / Jellemzők | Quad core / Képernyő tükrözés, USB recording |
| VIDEÓ JELLEMZŐK |
|
| Felbontás / Frissítés | 3840 x 2160 / 50 Hz |
| HDR technológia | HDR 10+, Dolby Vision, HLG |
| Képtechnika | Micro Dimming, Super Resolution, Sport/Mozi/Játék módok |
| AUDIO JELLEMZŐK |
|
| Audio technika | Dolby Digital Plus (DD+), Dolby Audio, NICAM Stereo |
| Hangszórók teljesítménye | 2 x 6 W |
| ENERGIAFOGYASZTÁS |
|
| Energiaosztály | D energiaosztály |
| Fogyasztás (1000 óra) | 51 kWh (SDR) / 81 kWh (HDR) |
| MÉRETEK & FELSZERELTSÉG |
|
| Méretek állvánnyal | 1233 x 261 x 751 mm |
| Súly (állvánnyal / dobozban) | 12.9 kg / 15.13 kg |
| VESA kompatibilitás | 200 x 200 mm |
| Csomag tartalma | Távirányító, Elemek, Tápkábel, Használati utasítás |