Electrolux EEM48221L beépíthető mosogatógép
MaxiFlex fiók
A MaxiFlex fiókot úgy tervezték, hogy minden edény elférjen benne. Legyenek akár terjedelmesek, akár furcsa méretűek, a testreszabható elválasztók és a fiók mélysége biztosítja a biztonságos mosogatást.
QuickSelect
A QuickSelect segítségével egyszerűen elindítható a személyre szabott mosogatóprogram. Válassza ki az időtartamot a csúszkával, és egyetlen érintéssel adjon hozzá bármilyen opcionális kezelést. Soha nem volt még ilyen egyszerű. Ezután lazítson, és hagyja, hogy a gép elvégezze a többit.
TimeBeam tájékoztatás
A TImeBeam funkció folyamatosan tájékoztatja Önt a mosogatógép programjának állapotáról. Az alapvető információkat a gép alatti padlóra vetíti, így jól látható, mennyi idő van hátra a befejezésig.
Teljes lefedettség a SatelliteClean segítségével
Az edények tökéletesen moshatóak a SatelliteClean segítségével, akár háromszor jobban mosogatva, mint a hagyományos mosogatógépek. A kettős forgó karnak és az állandó szórásszögváltásnak köszönhetően még a nagyobb edények is alaposan átmoshatók.
Háromszor hatékonyabb szárítás az AirDry-jal
Az új AirDry technológia természetes légáramlást használ a szárítás befejezéséhez, és akár háromszor jobban teljesít, mint a zárt ajtós rendszerek. Az ajtó a program vége felé 10 cm-re kinyílik, így a levegő keringhet, ami kivételes szárítási eredményeket biztosít.
| Általános jellemzők |
|
| Típus | Teljesen beépíthető |
| Használat | Háztartási |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Keskeny | Nem |
| Kapacitás | 14 teríték |
| Programok száma | 8 |
| Hőmérséklet fokozatok | 3 |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Kosarak száma | 4 |
| Vezérlőpanel típusa | Elektronikus |
| Vezérlés típusa | Integrált |
| Funkciók és programok |
|
| Programok | Öblítés Gyors Szárítás Normál |
| Tulajdonság | Automatikus kikapcsolás Állapotjelző Jelzés a program végén Késleltetett indítás Szuper öblítés jelző Állítható felső kosár |
| Késleltetett indítás | 24 h |
| ECO program időtartama | 4 h |
| Energia és teljesítmény |
|
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Zajszint | 44 dB |
| Évi energiafogyasztás | 266 kWh |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 95 kWh |
| Éves átlagos vízfogyasztás | 1940 l |
| Vízfogyasztás/mosás | 10.5 l |
| Méretek |
|
| Magasság | 81.8 cm |
| Szélesség | 59.6 cm |
| Mélység | 55 cm |
| Kábel hossza | 1.5 m |