A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:







| Technikai jellemzők | |
| Termék típusa | Beépíthető mosogatógép |
| Felépítés típusa | Beépíthető készülék |
| Felépítés | Beépíthető készülék |
| Max. vízbemeneti hőmérséklet | 60 °C |
| Zajkibocsátási érték | 44 dB(A) |
| Kialakítás | |
| Programok száma | 8 |
| Programok | 8 program |
| Állítható magasságú felső kosár | Igen |
| Túlfolyás elleni védelem | Igen |
| Féltöltet | Igen |
| WLAN | Igen |
| Applikáció kompatibilitás | Igen |
| Kijelző/vezérlés | |
| Beállítható kezdési időpont | 1-23 óra |
| Programbefejezés jelző | Igen |
| Öblitőszerhiány kijelzés | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Kijelző | Igen |
| Általános jellemzők | |
| Méretek (Szé / Ma / Mé) | 59.70 cm x 81.80 cm x 55.50 cm |
| Extra információ | A beépíthető mosogatógépek esetenként dekorációs előlappal vannak feltüntetve, amely nem tartozéka a terméknek. A termék látható színét a kezelőlap határozza meg. |
| Tömeg | 38 kg |
| Szín | Szürke |
| Magasság | 81.80 cm |
| Szélesség | 59.70 cm |
| Mélység | 55.50 cm |
| Állítható lábak | Igen |
| Doboz tartalma | Mosogatógép |


