Minden kézben – könnyen, gyorsan és egyetlen érintéssel.A HomeWhiz segítségével a Beko háztartási gépek egy egyszerű, de intelligens alkalmazásban kapcsolódnak egymáshoz. Mindent kézben tarthat – könnyen, gyorsan és egyetlen érintéssel. A Wi-Fi kapcsolatnak köszönhetően figyelemmel kísérheti és vezérelheti a funkciókat közvetlenül telefonjáról vagy táblagépéről, bárhol is legyen. Könnyedén kiválaszthatja a megfelelő programokat, beállíthatja a kiegészítő funkciókat, és valós idejű értesítéseket kaphat a működési állapotról vagy az esetleges hibákról. Az alkalmazás intuitív felülete gyors hozzáférést biztosít hasznos információkhoz, személyre szabott beállításokhoz és akár kiegészítő programokhoz is, hogy az élménye a napi igényeihez igazodjon. A HomeWhiz segítségével valós időben figyelemmel kísérheti háztartási gépei energia- és vízfogyasztását, és intelligens tippeket kaphat, amelyek segítségével könnyedén csökkentheti számláit. Intelligens, egyszerű és optimálisan szinkronizált a mindennapi életével.
Intenzív mosás, hatékony a legrejtettebb területeken is
Fedezze fel a PowerIntense-t – a fejlett technológiát, amely a mosogatógép teljesítményét a következő szintre emeli. A 4 kétirányú mozgású műholdas kar hatékony vízsugarat biztosít, elérve a legnehezebben hozzáférhető területeket is, kefélő hatással, amely alapos mosást garantál. Az innovatív szórókaros rendszernek köszönhetően a maradékok eltávolításának hatékonysága figyelemre méltóan magas. A PowerIntense technológiával minden terület intenzív tisztítási zónává válik, makulátlanul tiszta edényeket hagyva maga után! *Egy tesztjelentés és a tisztítási teljesítményre vonatkozó belső számítások alapján, amelyeket nemzetközi szabványok szerint végeztek, összehasonlítva a BEKO BBC 181 B referencia modellel, amely CornerIntense szórókarral van felszerelve, az Intenzív 70 programot és előre beállított nagyméretű edények (fazekak) terhelését használva.
Energiát takarít meg, természetes módon szárítva
Természetes légáramlás a jobb szárítási teljesítményért. A SelfDry funkció javítja a szárítási teljesítményt azáltal, hogy természetes levegő áramlik be, és a program végén az ajtó automatikus kinyitásával eltávolítja a gőzt a mosogatógépből. *a funkció alkalmazása meghosszabbítja a mosási ciklus időtartamát
Optimalizált design bármilyen töltet számára
Maximalizálja a helyet és minimalizálja az edények bepakolásának erőfeszítését az adaptálható alsó kosár segítségével. Az állítható tartók lehajthatók, hogy mindent befogadjanak, a mély tálaktól (akár 6 cm-ig) a nagy edényekig, személyre szabott mosási élményt nyújtva, az átrendezés gondja nélkül.
Maximális rugalmasságra tervezve, erőfeszítés nélkül
Az állítható felső kosár tökéletesen alkalmazkodik – a nagy tányéroktól a finom poharakig. Gyors bepakolás, makulátlan rendszerezés, kompromisszumok nélküli tisztítás. Fárasztó átrendezések és kompromisszumok nélkül. Az állítható felső kosár könnyedén fel- vagy lecsúsztatható, helyet biztosítva akár 30 cm-es pizzatányéroknak és akár 24 cm-es finom borospoharaknak is. Magasabb edények vagy extra csészék? Egyszerűen csak engedje le a kosarat, és alakítsa ki a szükséges helyet – gyorsan és erőfeszítés nélkül.
| Általános jellemzők |
| Típus | Teljesen beépíthető |
| Használat | Háztartási |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Keskeny | Nem |
| Kapacitás | 15 teríték |
| Programok száma | 11 |
| Hőmérséklet fokozatok | 5 |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Kosarak száma | 2 |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
| Szín | Fehér Beépíthető |
| Vezérlőpanel típusa | Elektronikus |
| Vezérlés típusa | Integrált |
| Funkciók és Programok |
| Programok | Finom Öblítés Előmosás Eco Clean Auto Intenzív Gyors Normál Intelligens Aqua Flex |
| Tulajdonság | Elárasztás elleni védelem Gyermekzár Csendes működés Wi-Fi Szárítás Só-utántöltés jelzés Szuper öblítés jelző Fél-töltés opció Állítható felső kosár Automatikus ajtónyitás Evőeszköz kosár Szennyeződésérzékelő Üvegáru tartó |
| ECO program időtartama | 3.59 h |
| Energia és Teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | C energiaosztály |
| Zajszint | 42 dB |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 76 kWh |
| Vízfogyasztás/mosás | 5.9 l |
| Méretek |
| Magasság | 81.8 cm |
| Szélesség | 59.8 cm |
| Mélység | 55 cm |
| Súly | 36.7 kg |