ExtraDry: kiegészítő opció a még hatékonyabb szárítási teljesítményért.
Az ExtraDry opció aktiválásával az edények alaposabb szárítása érhető el a magasabb öblítési hőmérséklet és a meghosszabbított szárítási fázis révén. Rendkívül praktikus és kényelmes megoldás, mindössze egyetlen gombnyomással.
InfoLight: a padlóra vetített piros fény jelzi, hogy a mosogatógép be vagy ki van kapcsolva.
Az InfoLight piros fényt vetít a padlóra a mosogatási ciklus alatt, így Ön mindig tudni fogja, mikor működik a mosogatógép. A fény kialszik, amikor az edények elkészültek.
VarioFlex kosarak és
Vario evőeszköztartó fiók: számos állítási lehetőség, több hely minden szinten.
A VarioFlex kosárrendszer a legmagasabb szintű rugalmasságot és kényelmet képviseli a kosarak kezelésében. Ezt a felső kosár nyolc rugalmas eleme biztosítja (pohártartók, lehajtható elemek és polcok). A piros rugalmas elemeknek köszönhetően azonnal láthatja, hol és hogyan állíthatja a rugalmas kosarakat az adott edénytípushoz. Az alsó kosár kilenc mozgatható elemet is kínál. A lehajtható tartók lekerekített végeikkel további védelmet és stabilitást nyújtanak. A rozsdamentes acél fogantyúknak köszönhetően pedig minden kényelmesen és gyorsan hozzáférhető.
DosageAssist: optimális tisztítási eredmények és halkabb mosogatás.
A DosageAssist optimális tisztítási eredményeket és halkabb mosogatást biztosít. A mosogatószer a mosogatószer-adagolóból a felső kosár egy speciális rekeszébe kerül, ahol teljesen feloldódik.
Silence program: a mosogatógép használatának leghalkabb módja.
A Silence program a mosogatógép használatának leghalkabb módja. Aktiválásával a készülék zajszintje automatikusan a lehető legalacsonyabb szintre csökken. Ezt a speciálisan kialakított Eco 50°C program biztosítja csökkentett permetezési nyomással és meghosszabbított mosogatási fázisokkal.
AquaStop: védelmet nyújt az elárasztás ellen, 100%-os élettartam-garanciával.
A vízkár elleni védelem kiemelten fontos a mosogatógépeknél. AquaStop rendszerünk megbízható védelmet nyújt az elárasztás ellen. Amikor az érzékelő szivárgást észlel, a mosogatógép automatikusan leáll, és a vizet egy dupla falú tömlőn keresztül szivattyúzza ki. Az AquaStop rendszer megvédi Önt a vízkárok okozta károsodásoktól, és a mosogatógép teljes élettartamára garanciát biztosít.
ActiveWater rendszer: alacsony víz- és energiafogyasztás a kiváló tisztítási eredményekért
Ez az innovatív mosogatási technológia maximalizálja a hatékonyságot, és az alacsony víz- és energiafogyasztás révén hozzájárul a környezet védelméhez, miközben kiváló tisztítási eredményeket biztosít. A víz és az energia megtakarítása a víz precíz elosztásának, az optimalizált szűrési technológiának, a gyorsabb felfűtésnek és a nagyobb teljesítményű szivattyúnak köszönhető, amely fokozza a víz keringését.
EcoSilence Drive: rendkívül gazdaságos és halk működés, valamint nagyon hosszú élettartam.
A mosogatási folyamat hatékonyságának növelése érdekében fejlesztettük ki a gazdaságos EcoSilence Drive motort. Ez kivételesen halk, hatékony, és alacsony villamosenergia-fogyasztást garantál. Az EcoSilence Drive szénkefe nélkül működik, rendkívül halk, és automatikusan biztosítja a legjobb eredményeket.
Rackmatic: állítható magasságú mosogatógép-kosár, ideális magasabb tárgyakhoz.
Biztosan előfordult már, hogy több helyre volt szüksége a mosogatógép megtöltésekor a talpas poharak vagy a magasabb edények számára. Ilyenkor segít a Rackmatic! Lehetővé teszi, hogy a felső kosár helyzetét három különböző szinten állítsa be, így megkapja azt a rugalmasságot, amelyre szüksége van ahhoz, hogy a nagyobb tárgyakat pontosan oda helyezhesse, ahová szeretné.
| Általános jellemzők |
| Típus | Teljesen beépíthető |
| Használat | Háztartási |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Keskeny | Nem |
| Kapacitás | 13 teríték |
| Programok száma | 6 |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
| Szín | Szürke |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus Elektronikus |
| Vezérlés típusa | Integrált |
| Funkciók és Programok |
| Programok | Eco Clean Auto Intenzív Gyors |
| Tulajdonság | Csendes működés Jelzés a program végén Késleltetett indítás |
| ECO program időtartama | 3 h 30 h |
| Energia és Teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Zajszint | 46 dB |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 94 kWh |
| Vízfogyasztás/mosás | 9.5 l |
| Méretek |
| Magasság | 815 mm |
| Szélesség | 598 mm |
| Mélység | 550 mm |
| Súly | 35.9 kg |