Beko BDIN28450C Beépíthető mosogatógépA Beko BDIN28450C beépített mosogatógép 14 adag kapacitással nagy teljesítményt és energiahatékonyságot kínál. A CornerIntense™ technológia a gép minden sarkában makulátlan tisztaságot biztosít, a SelfDry funkció pedig az ajtó automatikus kinyitásával optimalizálja a szárítást. A ProSmart™ Inverter motorral csökkenthető az energiafogyasztás és a zajszint, az olyan gyors programok pedig, mint a Quick&Shine™ és a Mini 30` időt és erőforrásokat takarítanak meg. Modern megoldás a tökéletesen tiszta és száraz edényekért!
CornerIntense™
Annak érdekében, hogy minden edénye, evőeszköze és pohara tökéletesen tiszta legyen, a Beko mosogatógépek CornerIntense™ technológiával is rendelkeznek, amely rendszer biztosítja a víz és a mosószer egyenletes eloszlását a tál térben, így minden felületet megfelelően elmosogat, és nem marad szennyeződés. A CornerIntense technológiának köszönhetően az edények hibátlan tisztaságot kapnak a forgó kar négyszögletes mozgásának köszönhetően, ahol a víz és a mosószer minden sarokba eljut a szennyeződések hatékony eltávolítása érdekében.
SelfDry
Természetes légáramlás a jobb szárítási teljesítmény érdekében. A SelfDry funkció javítja a szárítási teljesítményt azáltal, hogy természetes levegőt enged be, és a program végén automatikusan kinyitja a mosogatógép ajtaját, így eltávolítja a gőzt a mosogatógépből. * A funkció alkalmazása meghosszabbítja a mosási ciklus idejét.
ProSmart™ inverteres motor
A ProSmartInverter motor az Ön partnere, ha nyugalomra van szüksége. Olyan előnyökkel rendelkezik, amelyeket már az első használattól kezdve észrevehet: az energiahatékonyságot láthatja a villanyszámlán, a zajszint a jobb sebességszabályozásnak köszönhetően csökken, nincs rezgés és nincs elektromágneses kibocsátás, így nyugodtan élvezheti a családját. Mindezen előnyöket megduplázza a tartóssága és robusztussága, amely kiküszöbölte az olyan kopó és elhasználódó elemeket, mint a szénkefék.
Evőeszköz fiók
Több hely az evőeszközöknek és a nagyméretű eszközöknek a felső evőeszköz-fiókkal. A felső evőeszköz-tálcával felszerelt Beko mosogatógépek biztosítják az ételmaradékok teljes eltávolítását, az evőeszközök és konyhai eszközök tökéletes száradását, valamint a higiénikus és kényelmes kezelést.
| Általános jellemzők |
| Típus | Teljesen beépíthető |
| Használat | Háztartási |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Keskeny | Nem |
| Kapacitás | 14 teríték |
| Programok száma | 8 |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Kosarak száma | 3 |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
| Szín | Krómozott ezüst |
| Vezérlőpanel típusa | Elektronikus |
| Vezérlés típusa | Integrált |
| Funkciók és Programok |
| Programok | Finom Előmosás Eco Clean Auto Intenzív Gyors |
| Tulajdonság | Só-utántöltés jelzés Szuper öblítés jelző Evőeszköz kosár Üvegáru tartó |
| ECO program időtartama | 4.2 h |
| Energia és Teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | B energiaosztály |
| Zajszint | 42 dB |
| Vízfogyasztás/mosás | 9.5 l |
| Méretek |
| Magasság | 81.8 cm |
| Szélesség | 59.8 cm |
| Mélység | 55 cm |
| Súly | 36.8 kg |