Beko BDIN16435
A Beko BDIN16435 beépíthető mosogatógéphez tartozik az Intenzív 70°C-os program, amelyet az erősen szennyezett edények mosogatására terveztek, valamint további öblítési ciklusokat. Ezenkívül az AutoGlassShield® technológiának köszönhetően az üvegedények a víz keménységi szintjének kiegyensúlyozásával védik a korróziót.
Intenzív 70°C
Ez egy nagyon piszkos vagy elhalasztott mosogatású edények mosogatására szolgáló program. A titka abban rejlik, hogy magas hőmérsékletű vizet használ mosáshoz és további öblítési ciklusokhoz, beleértve a forró vizet is.
Acrobat rendszer
Az Acrobat rendszernek köszönhetően mostantól tetszőleges méretű edények betölthetők a mosogatógépbe. Lehetővé teszi a felső kosár 3 fokozatban történő állítását a maximális rugalmasság érdekében. Több hely az edényeknek, kevesebb gond neked!
HygieneIntense
A termálforrások tisztító ereje által ihletett HygieneIntense** funkció az Intensive 70 programban eltávolítja a baktériumok* és vírusok* 99,999%-át az edényekről a tökéletes higiéniai eredmények érdekében, biztonságos és kényelmes módon, otthona kényelmében. A magas hőmérséklet hatására keletkező gőz teljesen beborítja az edények felületét, melyeket ezután forró vízzel leöblítenek, intenzív higiéniát biztosítva. * Enterococcus faecium, szarvasmarha koronavírus, rágcsáló norovírus a Hochschule Rhein-Waal által végzett tesztek szerint. ** A Hygiene Intense funkció csak akkor rendelkezik ezzel a hatékonysággal, ha az Intensive 70 programmal együtt használják.
SelfDry
Természetes légáramlás a jobb szárítási teljesítmény érdekében. A SelfDry funkció javítja a szárítási teljesítményt azáltal, hogy természetes levegőt enged be a mosogatógépbe, és eltávolítja a gőzt a mosogatógépből azáltal, hogy a program végén automatikusan kinyitja az ajtót. * a funkció alkalmazása meghosszabbítja a mosási ciklus időtartamát
Evőeszköz kosár
A tartó továbbfejlesztett rugalmassága lehetővé teszi az evőeszközök gyors betöltését. Sőt, ez a támasz könnyen eltávolítható, így lehetővé válik a tányérok berakása és az alsó kosár kapacitásának növelése.
| Általános jellemzők |
| Típus | Teljesen beépíthető |
| Használat | Háztartási |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Keskeny | Nem |
| Kapacitás | 14 teríték |
| Programok száma | 6 |
| Hőmérséklet fokozatok | 5 |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Kosár anyaga | Műanyag |
| Szín | Beépíthető |
| Vezérlőpanel típusa | Elektronikus |
| Vezérlés típusa | Integrált |
| Funkciók és Programok |
| Programok | Finom Öblítés Eco Clean Auto Intenzív Gyors |
| Tulajdonság | Só-utántöltés jelzés Szuper öblítés jelző Szennyeződésérzékelő |
| ECO program időtartama | 4 h |
| Energia és Teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | D energiaosztály |
| Zajszint | 45 dB |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 85 kWh |
| Vízfogyasztás/mosás | 9.9 l |
| Méretek |
| Magasság | 81.8 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 55 cm |
| Súly | 38.6 kg |