A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:





| Akku típus | 5000 mAh |
| Beépített memória | 32 GB |
| Bluetooth | v5.x |
| CPU freq. | 2 Ghz |
| CPU magok | 4 mag(ok) |
| Főkamera | 8 MPx |
| GPS | A-GPS, GLONASS, GALILEO, BDS |
| Hálózati zár | Kártyafüggetlen |
| Kijelző típus | IPS |
| Kijelzőfelbontás | 720 x 1600 |
| Másodlagos kamera | 5 MPx |
| Op. rendszer | Android |
| RAM | 2 GB |
| SIM foglalat | Dupla SIM |
| Szín | Fekete |
| Technológia | Érintőképernyős |
| Töltő port | microUSB |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |


