A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:




| Műszaki adatok | |
| Kamera | |
| Előlapi kamera felbontás | 13,0 MP |
| Hátlapi kamera felbontás | 48,00 MP |
| Kijelző | |
| Kijelző méret | 6,7 " |
| Képátló | 16,94 cm |
| Kijelző felbontás | 1080x2400 |
| Kijelző típus | IPS |
| Processzor | |
| CPU típus | Qualcomm Snapdragon 720G 2,3GHz |
| Magok száma | 8 db |
| Technikai paraméterek | |
| Operációs rendszer | Android 10 |
| Operatív memória (RAM) | 6,0 GB |
| Belső memória | 128,00 GB |
| Memóriakártya bővítés | MicroSD |
| SIM foglalatok száma | 2 db |
| SIM kártya mérete | nanoSIM |
| Akkumulátor kapacitás | 5020 mAh |
| Csatlakozó(k) | |
| Jack 3,5mm | Igen |
| USB csatlakozó | USB Type-C |
| Hálózat | |
| WiFi | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Bluetooth | 5.0 |
| NFC | Igen |
| GPS | Igen |


