A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:






| Kialakítás | |
| Méret | 75.5 mm x 158.5 mm x 8.1 mm |
| Súly | 180 g |
| Hasznos felület | 77% |
| Anyag | Aluminium ötvözet |
| Elérhető színek | fekete, kék, arany, rózsaszín |
| Kijelző | |
| Kijelzőméret | 5.99" |
| Kijelző típusa | LCD IPS |
| Kijelző felbontása | 1080 x 2160 px |
| Pixelsűrűség | Very high density, 409 Pixels per inch |
| Egyéb kijelző adatok | 2.5D curved glass screen 450 cd/m2 84% NTSC Capacitive Color LED Notifications Multi-touch Karcálló |
| Teljesítmény és hardver | |
| Processzor | Qualcomm Snapdragon 625 MSM8953 |
| CPU | ARM Cortex-A53 , 8x2.0 GHz |
| Processzor magok | Octa-Core |
| Processzor frekvencia | 2.0 GHz |
| Grafikus processzor | Qualcomm Adreno 506 |
| Memória | 3 GB |
| Antutu teszteredmény | 62.500 (Antutu v7) |
| Tárhely | 32GB |
| Szenzorok | Ujjlenyomatérzékelő, gyorsulás, fény- és közelség- érzékelő, giroszkóp,Hall |
| Memóriakártya | Bővíthető a második SIM kártya helyére |
| Főkamera | |
| Felbontás | 12MP |
| Szenzor | Omnivision OV12A10 |
| Típus | CMOS |
| Apertúra | f/ 2.2 |
| Vaku | LED |
| Szolgáltatások | Autófókusz, sorozatfelvétel, digitális zoom, HDR, ISO beállítás, arcfelismerés,előlapi vaku, manuális fókusz, panoráma-mód, fehéregyensúly-beállítás, időzítő, érintő-fókusz, helyinformációk rögzítése, jelenet-mód |
| Slow motion videó | 120.0 fps |
| Szelfikamera | |
| Felbontás | 5mpx |
| Kapcsolatok | |
| Hálózatok | 4G LTE: 1800, 1900, 2100, 2300, 2500, 2600, 850, 900 MHz 3G: 1900, 2100, 850, 900MHz 2G: 1800, 1900, 850, 900MHz |
| SIM kártya | Dual SIM, Dual Standby (Micro SIM + Nano SIM) |
| Wi-Fi | 802.11b 802.11g 802.11n Wi-Fi Direct, Wi-Fi Display |
| Bluetooth | Bluetooth 4.2, A2DP, HID, LELow alacsony energia fogyasztás |
| Navigáció | A-GPS Beidou GLONASS GPS |
| USB | USB On-The-Go (OTG) |
| Egyéb | Audio Jack Radio FM Computer sync Infrared OTA sync VoLTE |
| Akkumulátor | |
| Kapacitás | Beépített 4000 mAh, gyors töltés |
| Típus | Li-Polymer |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android 7.0 Nougat |


