Éld át az igazi akciót élénk színekkelMonitorunk támogatja a HDR10-et és 99%-os sRGB lefedettséget biztosít, széles színskálát garantálva, amely hű reprodukciót tesz lehetővé az IPS képernyőnek köszönhetően – a magával ragadó játékélményért. Lehetőséget biztosít a játékosoknak, hogy intenzív csatákat éljenek át pontosan úgy, ahogyan a játékfejlesztők megálmodták.
Nagy sebesség a győzelemért
Az 1ms Motion Blur Reduction* funkció sima játékmenetet biztosít, csökkentve az elmosódást és a szellemképet. A dinamikus tárgyak és a gyors mozgások az akció során versenyelőnyt biztosíthatnak a játékosoknak.
Széles körben elterjedt technológiával tanúsítva
Az AMD FreeSync™ és az NVIDIA által érvényesített G-SYNC® kompatibilitás által működtetett monitor sima, megszakítás nélküli vizuális élményt biztosít, páratlan pontosságot és folyékonyságot nyújtva a játékokhoz.
Intelligens vezérlés, zökkenőmentes váltás az LG Switch segítségével
Az LG Switch alkalmazással könnyedén optimalizálhatja monitorát játékhoz és mindennapi használatra egyaránt. Könnyedén kezelheti monitora beállításait – állítsa be a képminőséget és a fényerőt igényei szerint, majd alkalmazza azonnal a beállításokat egy gyorsbillentyűvel. Az alkalmazás lehetővé teszi a képernyő 11 részre osztását és a videóhívás platform egyetlen kattintással történő indítását – még több kényelmet biztosítva a konfigurációjához.
Rendkívül vékony design. Szinte lebeg.
Élvezze a nagyobb képernyőt és kevesebb zavaró tényezőt az ultra-vékony keretnek és a minimalista állványtalpnak köszönhetően, szinte keret nélküli kialakítással. A lebegő hatású állvány kiemeli a tiszta és légies esztétikát, a sima képernyő pedig magával ragadó vizuális élményt nyújt – ideális kettős konfigurációkhoz vagy minimalista munkaterületekhez.
| Általános jellemzők |
| Energia fogyasztás | 22 W |
| Súly | 3.8 kg |
| Hosszúság | 220 mm |
| Szélesség | 611.5 mm |
| Magasság | 452.4 mm |
| Energiafogyasztás / 1000 óra | 20 kWh |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Szín | Fekete |
| Kijelző |
| Átmérő | 27 inch |
| Kijelző technológiája | IPS |
| Felbontás típus | Full HD |
| Optimális felbontás | 1920 x 1080 |
| Háttérvilágítás típus | LED |
| Képarány | 16:09 |
| Képernyő formátum | Wide |
| Fényerő | 250 cd/m² |
| Válaszidő | 5 ms |
| Látószög Vízszintes/Függőleges | 178/178 ° |
| Jellemző kontraszt | 1500:01:00 |
| Pixelosztás | 0.3114 mm |
| Maximális frissítési frekvencia | 144 Hz |
| Színek száma | 16.7 M |
| Csatlakozás |
| Video portok | 1 x HDMI 1 x DisplayPort |
| Audio portok | 1 x audio out |
| Felszerelések |
| Speciális funkciók | Black Stabilizer 99% sRGB HDR10 AMD FreeSync VRR technologia (Adaptive-Sync) Anti-flicker technológia G-SYNC kompatibilitás |
| Falra szerelés | 100 x 100 mm |
| Csomag tartalma | 1 x HDMI kábel 1 x tápellátás 1 x gaming monitor |