A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:




















| Műszaki adatok | |
| Márka | LG |
| Cikkszám | 24MK600M-B |
| Termék neve | LG 24MK600M-B számítógép monitor 61 cm (24") 1920 x 1080 pixelek Full HD LCD Fekete |
| Ean | 8806098198061 |
| Kategória | Számítógép monitorok |
| Átlós képernyő | 61 cm (24") |
| Képernyőfelbontás | 1920 x 1080 pixelek |
| Alap képméretarány | 16:09 |
| Kijelző technológiája | LCD |
| Érintőképernyő | Nincs |
| HD típusa | Full HD |
| Panel típusa | IPS |
| Képernyő formája | Lapos |
| Kontrasztarány (általános) | 1000:01:00 |
| Max. frissítési sebesség | 75 Hz |
| Kijelző színeinek száma | 16,78 millió szín |
| Kijelző fényereje (tipikus) | 250 cd/m² |
| Válaszidő | 5 ms |
| Méretarány | 16:09 |
| Kontrasztarány (dinamikus) | 5000000:1 |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Függőleges látószög | 178° |
| Pixeltávolság | 0,27 x 0,27 mm |
| Vízszintes letapogatási frekvencia | 30 - 83 kHz |
| Függőleges letapogatási frekvencia | 56 - 75 Hz |
| Képernyő átmérője (metrikus mértékegység) | 60,4 cm |
| DDC/CI | Igen |
| NTSC lefedettség (tipikus) | 72% |
| Beépített USB-elosztó | Nincs |
| HDMI | Igen |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| VGA (D-Sub) portok száma | 1 |
| HDMI portok mennyisége | 2 |
| HDMI-verzió | 04.jan |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| HDCP | Igen |
| Szélesség (állvánnyal) | 539,1 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 182 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 415,3 mm |
| Tömeg (állvánnyal) | 3,1 kg |
| Szélesség (állvány nélkül) | 53,9 cm |
| Mélység (állvány nélkül) | 6,65 cm |
| Magasság (állvány nélkül) | 32,1 cm |
| Súly (állvány nélkül) | 2,8 kg |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | E |
| Energiafogyasztás (SDR) / 1000 óra | 17 kWh |
| AC bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| AC bemeneti frekvencia | 50 - 60 Hz |
| Energiahatékonysági osztály | A-G |
| Csomagolás szélessége | 611 mm |
| Csomagolás mélysége | 139 mm |
| Csomagolás magassága | 391 mm |
| Csomagolás tömege | 4,3 kg |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| VESA szerelés | Igen |
| Kábelzár csatlakozó | Igen |
| Magasságigazítás | Nincs |
| Panelrögzítő interfész | 75 x 75 mm |
| Billenési szög tartománya | -2 - 15° |
| Dőlésszög beállítása | Igen |
| Tartalmazza az állványt | Igen |
| Kábelek mellékelve | AC, HDMI |
| Piaci pozicionálás | Otthoni |
| Termék színe | Fekete |
| NVIDIA G-SYNC | Nincs |
| AMD FreeSync | Igen |
| Villogásmentes technológia | Igen |
| Beépített hangszóró(k) | Nincs |
| Beépített kamera | Nincs |
| Harmonized System (HS)-kód | 85285210 |


