Candy TCA283DR2-S felültöltős mosógépProWash 300Intézze a mosást okosan.
Az új Quick&Clean technológiának köszönhetően a maximálisan megengedett terhelést mindössze 49 perc alatt moshatja ki, a legjobb mosási eredményekkel. Ráadásul mostantól végtelen számú művelet vár rád a hOn alkalmazáson keresztül.
Quick&Clean technológiaAz exkluzív Quick&Clean technológia/ Mix Power System: mielőtt a dobba kerülne, a víz és a mosószer koncentrált oldatban keveredik. Az oldat a dob belsejében szabadul fel, így a mosószer tisztítóereje maximalizálódik, az áztatási és mosási idő pedig csökken.
hOn appAz angol nyelven elérhető hOn alkalmazás kevesebb mint 1 perc alatt összeköti a mosógépet a mobiltelefonjával a termék címkéjén található QR-kód egyszerű beolvasásával. Mostantól közvetlenül okostelefonjáról vezérelheti mosógépét, bárhol is legyen (wifi kapcsolat).
Az alkalmazás több mint 20, minden típusú textíliához tervezett mosási ciklust, hasznos tippeket ad a makacs foltok eltávolítására és a megfelelő mennyiségű mosószerre vonatkozóan. Lehetővé teszi továbbá, hogy folyamatosan nyomon kövesse mosógépe hatékonyságát és fogyasztását, és javaslatokat kapjon ezek optimalizálására. Emellett értesítést küld, ha a mosási program befejeződött.
Snap&Wash funkcióA megfelelő mosási ciklus kiválasztása még soha nem volt ilyen egyszerű! A Snap&Wash funkciónak köszönhetően a mobiltelefonnal készített fénykép segítségével egyszerűen kiderítheti a mosnivaló mennyiségének és színének legmegfelelőbb mosási ciklust. A hOn alkalmazás azonnal javaslatot tesz az ideális mosási programra.
EnergiaosztályA CANDY TCA283DR2-S álló mosógép D energiaosztályú.
Ezzel csökkentheti az áramfogyasztást:- alacsony hőmérsékleten mos
- gyorsmosási programok használata
- testreszabott mosóprogramok használata a hOn alkalmazásból
Érintéses kezelőpanel és digitális kijelzőIntuitív és könnyen hozzáférhető, a Candy mosógép kezelőpanelje érintőkapcsolókkal van felszerelve.
A digitális kijelző (3 számjegyű kijelzővel) folyamatosan jelzi a mosási hőmérsékletet, a kiválasztott programot, a centrifugálási sebességet és a mosási ciklus végéig hátralévő időt*.
*A kiválasztott mosási program indításakor az idő automatikusan módosulhat a dobban lévő szennyes súlyától és összetételétől függően.
Gyors betöltés/gyors kirakodásEmelje fel a fedelet (a lágy nyitási rendszernek köszönhetően sima nyitás), és egy gombnyomással nyissa ki a dobot. A mosási ciklus végén a dob ugyanabban a helyzetben lesz (ajtó felfelé) a gyors hozzáférés érdekében.
Gyengéd érintéses nyitásA Gentle Touch Opening™ rendszer lehetővé teszi, hogy a szennyest teljes biztonságban be- és kirakodja. Kövesse a lépéseket:- Nyissa ki a mosógép fedelét
- Nyissa ki a dobot az „A” gomb egyik kezével történő megnyomásával, miközben a másik kezével a szemközti ajtót nyomja meg.
- Egyszerre csak egy adag mosnivalót tegyen be, túlzsúfolás nélkül, és ne lépje túl a maximális határértéket (7 kg).
- A dob bezárásához helyezze a két ajtót úgy, hogy az „A” gombbal ellátott ajtó a másik alá kerüljön, és tökéletesen záródjo
Rozsdamentes acél dobA rozsdamentes acél dob és a belső lapátok különleges kialakítása hatékony mosást és extra védelmet biztosít ruháinak. Dupla fogású, két csapágyazású, ami még magas centrifugálási sebességnél is tökéletesen kiegyensúlyozottan tartja.
Kilóérzékelő funkció*A mosási program első néhány percében a „Kg Detector” jelzőfény világít, miközben a funkció beállítja a szükséges vízmennyiséget és beállítja a program időtartamát (a szennyes mennyiségétől és a textília típusától függően).
A Kilo Detector funkció szabályozza az öblítést, beállítja a centrifugálási sebességet, felismeri a hab jelenlétét, és szükség esetén megnöveli a vízmennyiséget az öblítés során.
*Kizárólag bizonyos programoknál aktív
Opcióválasztó gomb*- 3 különböző opció közül választhat (a Start/Pause gomb megnyomása előtt kell kiválasztani).
- PRESCALER: erősen szennyezett szennyes ruhákhoz ajánlott. A mosószer gyártója által a csomagoláson feltüntetett mosószer mennyiségének csak 20%-át használja.
- KIEGÉSZÍTŐ öblítés: ez a beállítás lehetővé teszi, hogy a mosási program végén extra öblítést adjon hozzá, és érzékeny vagy allergiás bőrűek vagy babaruhák számára ajánlott.
- HASZNÁLATI KALKULÁCIÓ: funkció a ruhák kiszipolyozásának minimalizálására a közbenső centrifugálás kiküszöbölésével vagy az utolsó centrifugálás intenzitásának csökkentésével (kifacsarás).
* Az opciók csak bizonyos programokhoz állnak rendelkezésre. Ha olyan opciót választ ki, amely nem kompatibilis a kiválasztott programmal, a jelzőfény villogni fog.
Szennyezettségi fok/gyors gombPiszkossági fok*: A mosógépbe helyezett szennyes ruhák szennyezettségi fokát választhatja ki. A gép a kiválasztott szennyezettségi foktól függően különböző mosási időket javasol, így biztosítva végül kifogástalan mosást a lehető legrövidebb idő alatt.
FAST: A gomb a „Fast 14»/30«/44`” program kiválasztásakor aktiválódik, és lehetővé teszi a 3 időlehetőség közül az egyik kiválasztását.
*Kizárólag bizonyos programoknál
Gyors programok9 gyors program előnyeit élvezheti, mindegyiket kevesebb mint egy óra alatt. Ezekkel az opciókkal akár alacsony hőmérsékleten is nagyon rövid idő alatt moshat bármilyen típusú anyagot.
Vizet, energiát és időt takarít meg.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Megtöltés típusa | Felültöltős |
| Család mérete | 3 tag 4 tag |
| Töltet kapacítás | 8 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1200 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 79 dB |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
| Ajtónyitás iránya | Felső rész |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális Érintőképernyős |
| Szín | Antracitszürke |
| Méretek |
| Mélység | 60 cm |
| Szélesség | 41 cm |
| Magasság | 86 cm |
| Súly | 55.5 kg |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | D energiaosztály |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 73 kWh |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Késleltetett indítás Kilo Detector Gentle Touch Opening SNAP&WASH |
| Technológia | Wi-Fi Mix Power System Quick&Clean |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Gyors30 Gyors 14` Gyors 44` Perfect pamut 59` Delicate 59` Hygiene Plus 59` Vegyes es szines 59` Sport Plus 39` Special 49` |
| Mosási programok száma | 16 |
| Gyorsmosás hossza | 14 min |
| ECO program időtartama | 3.38 h |