Heinner HWM-TL7012C++ felültöltős mosógép
Kiegészítő öblítés funkció
Ennek a funkciónak a kiválasztásával a mosógép kiegészítő öblítést hajt végre.
Előmosás funkció
Ezzel a funkcióval a készülék intenzíven mossa a ruhákat, így javul a mosás hatékonysága és a foltok jobban eltávolíthatók. Ez a funkció nagyon szennyezett ruhákhoz ajánlott.
Késleltetett befejezés funkció
Ön dönti el, mikor szeretné befejezni a kívánt programot, függetlenül annak időtartamától vagy intenzitásától. Ez a funkció lehetővé teszi a mosási ciklus beállítását úgy, hogy az egy meghatározott időpontban fejeződjön be, így maximális rugalmasságot biztosítva a befejezés időpontját illetően, akár 24 órás késleltetéssel.
Energiaosztály C
Optimális energiafogyasztás és kiváló gazdaságosság.
Töltési kapacitás: 7 kg
Nagy töltési kapacitás, tökéletes a mindennapi igényeinek.
Szín: Fehér
Vonzó kialakítás és elegáns szín, amely tökéletesen illeszkedik minden konyhába, függetlenül attól, hogy klasszikus vagy modern berendezésről van szó.
Finom program
Finom program a finom anyagú ruhák mosásához, megóvva a szövetet és a színeket.
Digitális kijelző
Nagy, modern digitális kijelző és intuitív kezelőpanel, amelynek segítségével mindig a megfelelő opciókat választhatja ki, a kedvenc mosási programtól a hőmérsékletig és a mosási feltételekig.
90 °C-os sterilizáló program
Tartsa tisztán a mosógép ajtaját és belsejét. Program a szennyeződések és baktériumok eltávolítására a dob 90 °C-os hőmérsékleten történő alapos tisztításával.
Gyermekzár
Használja ezt a funkciót a vezérlőpanel zárolásához a készülék használata közben, vagy hogy megakadályozza a gyermekek általi használatot.
Centrifugálási sebesség kiválasztása
Kiválaszthatja a centrifugálás maximális sebességét, maximum 1000 fordulat/percig. Válassza ki a ruhák típusának és a kívánt programnak megfelelő centrifugálási sebességet!
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Megtöltés típusa | Felültöltős |
| Család mérete | 3 tag 2 tag |
| Töltet kapacítás | 7 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1200 fordulat/perc |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Mélység | 61 cm |
| Szélesség | 40 cm |
| Magasság | 87.5 cm |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | C energiaosztály |
| Centrifugálási hatékonyság | C |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 59 kWh |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Extra öblítés Előmosás Centrifugálási sebesség kiválasztása Befejezési késleltetés Dobtisztítás |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Vékony Babaruha Sterilizálás Expressz 15 perc Rövid 45 perc |
| Gyorsmosás hossza | 15 min |
| Adagolók | Öblítő Mosószer |
| ECO program időtartama | 3.28 h |