Beko RDNT401I40SWBN, Hűtő, kétajtós 375 l, NeoFrost Dual Cooling, HarvestFresh, NutriFreeze, Kijelző érintésvezérlés, No Frost Freezer, E energiaosztály, M 172 cm, Fekete
Fedezze fel a Beko RDNT401I40SWBN kétajtós hűtőszekrényt, ahol az elegáns dizájn a fejlett technológiával kombinálva teljesítményt és megbízhatóságot kínál Önnek. A NutriFreeze technológiának köszönhetően az élelmiszerek (vörös hús és hal) akár egy hétig is eltarthatók mélyfagyasztás nélkül. Ezenkívül a HarvestFresh™ és a NeoFrost Dual Cooling technológia optimális hőmérsékletet és páratartalmat biztosít. A Beko RDNT401I40SWBN kétajtós hűtőszekrény ideális választás bármely konyhába, nagyobb kényelmet és hatékonyságot hozva mindennapjaiba.
NutriFreeze
A Beko NutriFreeze technológiájának köszönhetően a vörös hús és hal akár 7 napig* frissen tartható mélyfagyasztás nélkül. A NutriFreeze technológiának köszönhetően ételeit egy speciális rekeszben tárolja -3 fokon. A NutriFreeze segítségével a vörös hús és hal hosszabb ideig friss és ízletes, a főzés pedig gyorsabb és egyszerűbb. *Az Intertek által tesztelt mikrobiológiai mérések és érzékszervi értékelések alapján 16 napig ezzel a technológiával tartott vörös húson és halon. A frissesség időtartama a tárolás előtti frissesség mértékétől, valamint a hűtőszekrény és a rekesz használati körülményeitől függően változik.
HarvestFresh™
Napfény ihlette, természetes frissesség. Az innovatív technológia 3 színben szimulálja a napfény természetes ciklusát a rekeszben, hogy hosszabb ideig megőrizze a gyümölcsökből és zöldségekből származó vitaminokat*. *Az Intertek által végzett tesztek szerint a technológiának közvetlenül kitett paradicsom, paprika, sárgarépa, spenót és zeller alapján, összehasonlítva a 0. és az 5. napot.
NeoFrost kettős hűtés
A NeoFrost kettős hűtési technológia az Active Dual Cooling és No Frost rendszereken keresztül a legjobb megőrzési feltételeket biztosítja a 2 rekeszben egymástól függetlenül működő szellőztetett légáramokkal. Ez a technológia megakadályozza a szagok keveredését és segíti a páratartalom egyenletes eloszlását, valamint az ajtónyitás után a belső hőmérséklet gyors visszaállítását. Így a gyümölcsök és zöldségek frissen szedett állapotban maradnak.
Kompresszor ProSmart Inverter
A ProSmart Inverter kompresszor rendkívül csendes működést biztosít a legmagasabb energiahatékonysági szabványok mellett. A ProSmart Inverterrel felszerelt hűtőszekrényeket technológiailag úgy tervezték, hogy a használat során maximálisan tartósak legyenek.
Ajtónyitó hangjelző
A hangjelzés akkor aktiválódik, ha a hűtőszekrény ajtaja több mint egy percig nyitva marad.
| Általános tulajdonságok |
| Használat | Konyha |
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Nettó űrtartalom | 375 l |
| Ajtó nyítása | Jobb |
| No Frost hűtőrendszer | Hűtőszekrény Fagyasztó |
| Hűtőrendszer | No Frost Neo Frost |
| Szín | Fekete |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 277 l |
| Hűtőszekrény leolvasztó rendszer | Automatikus |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Ajtórekeszek száma | 4 |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz Tojástartó Palacktartó |
| Polcok anyaga | Biztonsági üveg |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Vízadagoló | Nem |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 98 l |
| Fagyasztó leolvasztó rendszer | Automata |
| Rekeszek száma | 2 |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 5.5 kg |
| Főbb jellemzők |
| Technológia | No Frost NeoFrost Dual Cooling HarvestFresh |
| Tulajdonság | LED megvilágítás Gyors fagyasztás Figyelmeztető fény Nyitott ajtó figyelmeztetés Gyors hűtés XXL palacktartó Vakáció mód |
| Energiatakarékosság és teljesítmény |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Zajszint | 41 dB |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Klímaosztály | SN-T |
| Évi energiafogyasztás | 245 kWh |
| Hűtvetartási idő áramellátás nélkül | 14.5 h |
| Méretek |
| Magasság | 172 cm |
| Szélesség | 66 cm |
| Mélység | 70 cm |
| Súly | 61 kg |