Arctic AD54240M40W, Kétajtós hűtő, 223 l, E energiaosztály, Garden Fresh, M 146,5 cm, Fehér
Az ideális hűtő az, amely tökéletesen illeszkedik családja igényeihez és életmódjához. Az Arctic kétajtós AD54240M40W hűtő a Graden Fresh funkcióval rendelkezik - egy tágas rekesz, amely kedvenc ételeinek és harapnivalóinak tárolására szolgál, valamint egy állítható termosztát - gyorsan beállítja a hőmérsékletet, hogy az élelmiszerek a legjobb állapotban maradjanak.
Friss kert
Tágas rekesz zöldségek és gyümölcsök tárolására. Az étele sokáig friss és ízletes lesz!
Eco Led
Erősebb fényt biztosít, kevesebb hőt bocsát ki, és 7-szer alacsonyabb energiafogyasztást biztosít a hagyományos világítási rendszerekhez képest. Tökéletesen megvilágított rekeszek vannak alacsony energiafogyasztással!
Állítható termosztát
Minden Arctic hűtőszekrény és hűtőszekrény könnyen kezelhető termosztáttal van felszerelve. Célja, hogy a hőmérsékletet gyorsan az igényeknek megfelelően állítsa be, figyelembe véve a környezeti hőmérsékletet. Bármikor megváltoztathatja a hőmérsékletet, hogy ételei a legjobb állapotban maradjanak!
Megfordítható ajtók
Az Arctic hűtőszekrények lehetőséget kínálnak az ajtók felszerelésére az Ön igényeinek és a rendelkezésre álló helynek megfelelően. Az ajtók a hűtőszekrény bal és jobb oldalán is kinyílhatnak.
Keverési zónák
Az ajtón elhelyezett állítható polcok különböző méretű edények, például üvegek vagy szószok tárolására szolgálnak. Ön dönti el, hogyan rendezze el hűtőszekrényét úgy, hogy elegendő hely legyen!
XXL-es palack
Az ajtón elhelyezett polc nagyméretű palackok tárolására szolgál. A palackok mindig kéznél lesznek!
Biztonsági üvegpolcok
A nagy ellenállású üvegpolcok fokozott biztonságot nyújtanak, és megelőzik a baleseteket. Lehetővé teszik nehéz, akár 25 kg-os tartályok elhelyezését bármely polcon.Ezenkívül a polcok állíthatóak és lehetővé teszik a hűtőszekrény helyének hatékony kihasználását a polcok igényeinek megfelelő mozgatásával.
Ergonomikus kialakítás
A termék ergonómikus kialakítású, amelyet biztonsági üvegből készült polcok képviselnek, állítható pozicionálással és mérettel, amelyek alkalmasak a nagy konténerekhez.
| Általános tulajdonságok |
| Használat | Konyha |
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Ajtók száma | 2 |
| Nettó űrtartalom | 223 l |
| Ajtó nyítása | Megfordítható ajtó |
| Hűtőrendszer | Statikus |
| Szín | Fehér |
| Hűtőszekrény |
| Hűtőszekrény nettó térfogata | 177 l |
| Hűtő polcok száma | 3 |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Speciális rekeszek | Zöldség és gyümölcs rekesz |
| Hozzátartozó kiegészítők | Tojástartó Jégkockatartó |
| Polcok anyaga | Biztonsági üveg |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Vízadagoló | Nem |
| Fagyasztó |
| Hűtőszekrény rekesz nettó űrtartalma | 46 l |
| Fagyasztó leolvasztó rendszer | Kézi |
| Rekeszek száma | 2 |
| Fagyasztókapacitás / 24h | 4 kg |
| Főbb jellemzők |
| Technológia | Safety Glass Garden Fresh |
| Tulajdonság | Állítható termosztát Fordítható ajtó Garden Fresh Eco Led Keverés XXL Bottle |
| Energiatakarékosság és teljesítmény |
| Zajszint | 37 dB |
| Energiahatékonysági osztály | E energiaosztály |
| Évi energiafogyasztás | 183 kWh |
| Hűtvetartási idő áramellátás nélkül | 13 h |
| Méretek |
| Magasság | 146.5 cm |
| Szélesség | 54 cm |
| Mélység | 57.4 cm |
| Súly | 44 kg |