Arctis Nova 7A hardver és a szoftver kiváló kombinációja páratlan hangminőséget kínál, innovatív vezeték nélküli funkciókkal és több platformon való használhatósággal.
Neodímium mágneses meghajtókHalljon mindent kristálytiszta magas hangokkal, pontos középső hangokkal és mély basszussal. Az egyedi tervezésű neodímium mágneses meghajtók tökéletes hangélményt biztosítanak, függetlenül attól, hogy milyen játékot vagy zeneszámot hallgat.
Merüljön el teljesen az akcióban a 360°-os térbeli hangzásnak köszönhetően, amely teljes helyzetismeretet biztosít. Kompatibilis a 3D Tempest Audio-val.
Az X-Ray Hearing segítségével jobban hallhatod a rosszfiúkat, mivel a kritikus hangokat, például a lépéseket és a fegyver újratöltését, éppen időben felerősíti, hogy legyőzhess őket.
Többplatformos kettős vezeték nélküliVezeték nélkül csatlakozhat Xboxhoz, PC-hez, PlayStationhez, Switchhez vagy táblagéphez USB-C dongle segítségével. Alacsony késleltetésű 2,4 GHz-es kapcsolaton játszva szabadon keverhet Bluetooth-hangot vagy hívást egy másik eszközről.
USB-CA praktikus dongle vezeték nélkül csatlakoztatja Önt különböző eszközökhöz, így könnyedén élvezheti a kiváló, magával ragadó hangzást. A nagyobb kompatibilitás érdekében USB-A csatlakozó is tartozik hozzá.
38 órás akkumulátor-élettartamA praktikus dongle vezeték nélkül csatlakoztatja Önt különböző eszközökhöz, így könnyedén élvezheti a kiváló, magával ragadó hangzást. A nagyobb kompatibilitás érdekében USB-A csatlakozó is tartozik hozzá.
Gyors töltésElfelejtette feltölteni? Kapcsolja be a fejhallgatót, és gyorsan térjen vissza a csatába, mert 15 perc feltöltéssel 6 órányi használatot biztosít.
AI-alapú zajszűrő mikrofonNincs többé billentyűzet kopogása és hangos nassolás a hívás mindkét végén – a Sonar Software ClearCast AI algoritmusai kiszűrik a legrosszabb hangokat a bejövő és kimenő hangokból, így csak a legjobbat hallhatja. A broadcast minőségű ClearCast Gen 2 mikrofon bármely platformon akár 25 dB-lel csökkenti a háttérzajt.
ComfortMAX rendszerA 4 ponton történő beállításnak köszönhetően a tökéletes illeszkedés megtalálása könnyebb, mint valaha. A magasságban állítható, forgatható fülkagylók, a fejre nehezedő terhelést minimalizáló rugalmas fejpánt és a lélegző AirWeave Memory Foam párnák együttesen biztosítják a kényelmet. A PVD-bevonatú acél fejpántra épülő, teljesen új kialakítás akár 14%-kal könnyebb, mint az előző generációk.
Beépített vezérlőkMindig Ön irányít. Kezelje a némítást (a mikrofonon lévő piros emlékeztető fény segítségével) és a hangerőt, vagy kapcsolja be a fejhallgatót. Válaszoljon a hívásra a Bluetooth gombbal; minden kényelmesen elérhető a keze ügyében.
| Alapadatok |
| Típus | 2.0 headset |
| Gamer | Igen |
| Hangerő szabályzó | Igen |
| Kompatibilitás | Bluetooth eszköz, USB Type-C kompatibilis eszközök, Mobiltelefon, Konzol, PC |
| Csatlakozó(k) |
| Kapcsolódási technológia | Vezeték nélküli |
| USB Type-C | Igen |
| Jack 3,5mm | Igen |
| Wireless | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Fizikai jellemzők |
| Alap szín | Fehér |
| Technikai paraméterek |
| Mikrofon elhelyezés | Balos |
| Mikrofon frekvencia tartomány | 100 - 6500 Hz |
| Mikrofon érzékenység | -38 dB |
| Impedancia | 36 ohm |
| Frekvencia tartomány | 20 - 22000 Hz |
| Érzékenység | 93 dB |
| Hangszóró átmérő | 40 mm |
| Üzemidő | 38 óra |