Sennheiser HD490 Pro
Ha professzionális fejhallgatót keresel zenei produkcióhoz, keveréshez és masztereléshez, bízz a jól bevált Sennheiser márkában! A Sennheiser HD490 Pro fejhallgató körkörös kialakítású, amely szorosan körbeöleli az egész fület, teljesen pontos lokalizációt és közel térhatású hangzást kínál. Az új mélysugárzó kialakítás és a kiváló minőségű neodímium mágnesek teljes, pontos és tisztán definiált basszust biztosítanak, és kiküszöbölik a legalacsonyabb frekvenciákkal kapcsolatos általános problémákat. A csomag két pár fülpárnát tartalmaz, amelyek könnyen eltávolíthatók és tisztíthatók.
A csomag tartalma:
Sennheiser HD490 Pro fejhallgató
1,8 m hosszú kábel 3,5 mm-es csatlakozóval
adapter 6,3 mm-es csatlakozóhoz
két fülpárna
Használati útmutató
A Sennheiser HD490 Pro fejhallgató főbb jellemzői
- Fejhallgató zenei produkciós szakemberek számára circumaural kialakítással
- Vizuális és hangjelzéssel figyelmeztet a hátulról közeledő járművekre
- Tiszta, dinamikus hangzás elszíneződés nélkül
- Az új mélysugárzó kialakítás és a kiváló minőségű neodímium mágnesek biztosítják a telt, pontos és tisztán definiált basszust
- A nyitott keretű architektúra csökkenti a harmonikus torzítást és a rezonanciát
- Ultrakönnyű átalakító tekercs a tökéletes, hiteles dinamika érdekében
- Két különböző akusztikai tulajdonságú fülhallgató
- Plugin Dear Reality dearVR MIX-SE
Paraméterek
| Fej-/fülhallgató típusa |
| Konstrukció | Nyitott |
| Kialakítás | Fület befedő (over-ear) |
| Mikrofon | Nem |
| Csatlakozás |
| Kapcsolat típusa | 3,5 mm Jack, 6,3mm Jack |
| Kábelvezetés | Egyoldalú |
| Levehető kábel | igen |
| Kábel hossza | 1,8 m |
| Vezeték nélküli kapcsolat | Nem |
| Szín |
| Szín | Fekete |
| Hangzási jellemzők |
| Max. frekvencia | 36 000 Hz |
| Min. frekvencia | 5 Hz |
| Impedancia | 150 Ohm |
| Tömeg |
| Tömeg | 260 g |
| Háttérvilágítás |
| Háttérvilágítás | Háttérvilágítás nélkül |
| Fejhallgatók típusa |
| Fejhallgatók száma | 2 (stereo) |