A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:










| Alapadatok | |
| Típus | 2.0 headset |
| Gamer | Igen |
| Hangerő szabályzó | Igen |
| Kompatibilitás | Jack kompatibilis eszközök, PC, Konzol |
| Csatlakozó(k) | |
| Kapcsolódási technológia | Vezetékes |
| Jack 3,5mm | Igen |
| Fizikai jellemzők | |
| Alap szín | Fekete |
| Egyéb szín | Pink, Sárga |
| Súly | 265 gramm |
| Kábel hosszúság | 120 cm |
| Technikai paraméterek | |
| Mikrofon elhelyezés | Balos |
| Impedancia | 32 ohm |
| Frekvencia tartomány | 20 - 20000 Hz |
| Érzékenység | 95 dB |
| Hangszóró átmérő | 50 mm |


