A energiahatékonysági osztály, hogy környezetbarátabb legyenAz A energiahatékonysági osztály választása a legjobb választás az energiamegtakarításhoz. A környezetbarát egyben zsebbarát is. Egy alacsony besorolású mosógéphez képest 50%-os energiamegtakarítást érhet el.
Tartósabb és megbízhatóbb motor.
A kefe nélküli Digital Inverter technológia lehetővé teszi, hogy a mosógép motorja a töltetnek megfelelő optimális sebességgel forogjon. Ez alacsonyabb rezgésszintet eredményez, ami csendesebb, tartósabb és megbízhatóbb mosógépet jelent, amely kevesebb energiát használ, mint a hagyományos mosógépek.
Távolsági részleg steam programokkal
A gőzprogramnak köszönhetően eltávolítja a leggyakoribb baktériumokat, így garantálja a legjobb higiéniai védelmet.
Gyors mosás 18 perc alatt
Tisztítsa meg ruháit mindössze 18 perc alatt. Ezzel a praktikus program segítségével időt takaríthat meg mozgalmas életében, és mindössze 18 perc alatt elvégezheti a mosási ciklust.
Méhsejt-dob a finom mosáshoz és a szövetvédelemhez.
A TCL-ben egyedülállóan hatszögletű kristályos méhsejt-dobot úgy tervezték, hogy még a legmakacsabb szennyeződéseket is eltávolítsa, miközben kellően gyengéd a kényes anyagokhoz. A dob felülete úgy van kialakítva, hogy még a legkényesebb anyagok is tökéletes állapotban maradjanak, függetlenül attól, hogy hányszor mosod őket. A speciális méhsejt kialakítású vízréteget képezhet mosás közben, hogy megvédje ruháit, ami azt jelenti, hogy a ruhanemű simán siklik a felületen, miközben a dob forog, anélkül, hogy elkapná az anyagot és károsítaná annak minőségét.
Automatikus súly az energiafogyasztás optimalizálása érdekében
A TCL mosógép belső digitális mérlegeket használ a ruhanemű lemérésére, majd automatikusan kiszámítja a vízfogyasztást és a ciklusidőt a dobban lévő ruhanemű mennyisége alapján. Ez az automatikus mérlegrendszer garantálja a rendkívül hatékony víz-, energia- és időfelhasználást kis terhelés mellett is.
Fényes tiszta dob
Hosszú használat után a baktériumok és allergének megbújnak a dobban. A dobtisztító funkció segítségével magas hőmérsékleten frissítheti mosógépét a jövőbeni egészséges mosás érdekében.
A késleltetett időzítő lehetővé teszi, hogy akkor mosson, amikor az Önnek megfelelő.
A hihetetlenül kényelmes funkció, amely lehetővé teszi, hogy kiválassza, mikor szeretné befejezni a mosási ciklust. Állítsa be a befejezési időt legfeljebb 24 órára előre. Egyszerűen döntse el, mikor kell befejeznie a ciklust, és a mosógép automatikusan kiszámítja a kezdési időt.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Család mérete | 4 tag |
| 5 tag |
| Töltet kapacítás | 9 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1200 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 76 dB |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Digitális |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Ajtó átmérője | 308 mm |
| Mélység | 56 cm |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Súly | 64 kg |
| Kábel hossza | 150 cm |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 49 kWh |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Ruha hozzáadása |
| Drum Clean |
| Késleltetett indítás |
| Gőzmosás |
| Automatikus adagolás súly szerint |
| Késleltetett indítás | 24 h |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Túlhabzás figyelés |
| Túlfolyás védelem |
| Elektronikus egyensúly szabályozó rendszer |
| Gyermekzár |
| Technológia | Motor Inverter |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Ágyneműk |
| Gyapjú |
| Pamut |
| Előmosás |
| Gyorsmosás |
| Vékony |
| Ingek |
| Vegyes |
| Intenzív |
| Drum Clean |
| Allergy Care |
| Centrifuga |
| 20 fokos program |
| Sport+ |
| Eco 40-60 C |
| Rinse and spin |
| Mosási programok száma | 16 |
| ECO program időtartama | 3 h |
| 48 min |