A bejelentkezéshez kérjük adja meg adatait:






| Mosógép műszaki adatai | |
| Maximális centrifugálási sebesség | 1 200 ford/perc |
| Mosógép programok száma | 15 |
| Mosógép töltése | Elöltöltős |
| Mosógép kialakítása | Szárító nélkül |
| A mosógép energetikai paraméterei | |
| Program időtartama (mosási ciklus) | 208 perc (3,47 óra) |
| Maximális töltési kapacitás (mosási ciklus) | 7 kg |
| Energiafogyasztás (mosási ciklus) | 69 kWh/100 c. |
| Súlyozott vízfogyasztás ciklusonként (mosási ciklus) | 45 l |
| Centrifugálási zajszint | 78 dB |
| Centrifuga hatékonysági osztály | B |
| Zajkibocsátási osztály az ECO 40-60° program mellett | C |
| Energiahatékonysági osztály (mosási ciklus) | D |
| Csomagolás méretei | |
| Csomagolás magassága | 88,1 cm |
| Csomagolás szélessége | 64,1 cm |
| Csomagolás mélysége | 54,7 cm |
| Mosógép méretei | |
| Mosógép mélysége | 49,7 cm |
| A mosógép testének mélysége | 49,7 cm |
| Mosógép szélessége | 59,7 cm |
| Mosógép magassága | 84,5 cm |
| A mosógép bejövő víztömlőjének hossza | 147 cm |
| A mosógép elvezető tömlőjének hossza | 239 cm |
| Mosógép tömege | 64 kg |
| Mosógép mérete (mélység) | Keskeny (max. 50 cm) |
| Mosógép funkciói | |
| Mosógép funkciói | Késleltetett indítás |
| Mosógép technológia | Antioverflow |
| Mosógép programok | ECO, Finom ruhákhoz, Gyors, MIX |
| Mosógép tulajdonságai | Gyerekzár, Kijelző, LED jelzőfények |
| Modelltípus | |
| Modell típusa | Szabadonálló |
| Aljzat típusa | |
| Aljzat kompatibilitás (ország) | Ausztria, Csehország, Franciaország, Horvátország, Lengyelország, Magyarország, Németország, Oroszország, Románia, Szlovákia, Szlovénia |
| Kezelőpanel nyelve | |
| Kezelőpanel nyelve | Angol |
| Mosógép színe | |
| Mosógép színe | Fehér |


