Miele WWK 360 WCS, mosógép, 10 kg, 1400 ford./perc, A energiaosztály, CapDosing, PowerWash, Fehér
20 éves használatnak megfelelő tesztelésselA Miele a fejlesztési szakaszban intenzív tartóssági teszteket végez, hogy megfeleljen a legmagasabb minőségi követelményeknek. Ebben a tesztben az autót 10 000 órán át kell mosni. Ez körülbelül 5000 mosási program végrehajtását jelenti. Napról napra nézve ez a szám körülbelül heti 5 programnak felel meg, átlagosan 2 órás időtartammal – 20 éven keresztül.
Adagolásos adagolás CapDosingVálasszon a különböző mosószerek és speciális mosodai kondicionálók közül, mint például az ImpraProtect, a Booster a nehéz foltok ellen vagy a CottonRepair. Kapszuláink 100%-ban újrahasznosított műanyagból készülnek. Pontosan adagolják őket, és azonnal kiengedik a mosószert, amint vízzel érintkezik. Ez megakadályozza, hogy túl kevés vagy túl sok mosószert adagoljon. Szükség esetén a kapszulák kinyithatóak a nyitócímke segítségével.
Innovatív PowerWash technológiaA Powerwash 2.0 funkcióval rendelkező Miele gépek akár 40%-kal3 hatékonyabban mosnak, mint az A+++ energiahatékonysági osztály, és lehetővé teszik a kis mennyiségű ruhanemű gazdaságos tisztítását. A titok: A Spin&Spray mosási technológia alacsony vízszintet tart fenn, és ezzel fűtési energiát takarít meg. Mindez jó tisztítási teljesítménnyel, kiváló öblítési eredménnyel és a programok mérsékelt futási idejével, még pamutmosás üzemmódban is.
AddLoadAz AddLoad-nak köszönhetően kényelmesen felvehet egy elfelejtett zoknit vagy más ruhadarabot a mosási ciklus során. Véletlenül hozzáadta a fekete inget a fehér ruhához? Ezután a mosási folyamat során bármikor kényelmesen eltávolíthatja őket. A kiválasztott program ezután automatikusan folytatódik.
QuickPowerWashPowerWash technológiánknak köszönhetően a Spin&Spray rendszer intuitív módon minimalizálja a vízfogyasztást, és a mosási mennyiségtől függetlenül ugyanazt a hatékonyságot tartja fenn. Lenyűgöző tisztítási eredményeket produkál a ruhaneműben, és kíméli a pénztárcáját is. Ráadásul a QuickPowerWash program mindezt mindössze 49 perc alatt eléri.
A terhelés automatikus felismeréseMinden Miele mosógép rendelkezik a ruhanemű mennyiségének automatikus felismerésével. Ez az intelligens funkció pontosan elemzi a dobban lévő ruhaneműt, és pontosan a megfelelő mennyiségű vizet és energiát használja fel – és kiemelkedő tisztítási eredményeket biztosít.
ProfiEco motorA Miele ProfiEco motorja egy erőteljes meghajtóelem inverterrel, amely gazdaságosan és csendesen használja fel energiáját. A szénkefék nélküli elektronikus vezérlőrendszerének köszönhetően szinte kopás nélkül működik. Ez az innovatív kialakítás sok éven át biztosítja a hatékony, gondtalan és kényelmes ruhaápolást.
Vízszabályozó rendszer (WCS)A vízvezérlő rendszer (Water Control System - WCS) lehetővé teszi a monitorozást. hátrányok vizet egy vízszintérzékelőn keresztül. A vízellátás automatikusan leáll, ha nem éri el a normál vízszintet. Ha vízszivárgás van a készülékben, a benne lévő bemeneti szelep bezárul, és a habtartályban lévő víz kiürül. A vízszivárgást a leeresztő tálcában található úszókapcsolóval is lehet észlelni.
Méhsejt szerkezetű dobA méhsejt szerkezetű dobunk egyedi kialakítása fontos szerepet játszik a ruhaápolásban. Különleges formájának köszönhetően a dob és a szövetek között forgás közben vízréteg képződik. Ennek eredményeként a ruhanemű könnyen csúszik, a szálak védettek, a ruha pedig fenntartható módon megőrzi minőségét.
Elővasalás gőzzelA gőzölés előtti vasalás funkció kisimítja a ruhákat a mosási program végén. A tökéletes módja annak, hogy vasaló használata nélkül drámai módon csökkentse a szövetek ráncait.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Család mérete | 5 tag 6 tag |
| Töltet kapacítás | 10 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1400 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 71 dB |
| Ajtónyitás iránya | Jobb |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus Digitális |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Mélység | 64.3 cm |
| Szélesség | 59.6 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Súly | 93 kg |
| Kábel hossza | 2 m |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 52 kWh |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Extra öblítés Előmosás Elővasalás Késleltetett indítás Programszakasz jelző AddLoad Fiók AutoClean funkcióval a mosószerhez |
| Késleltetett indítás | 24 h |
| Biztonsági funkciók | Flood protection Gyermekzár |
| Technológia | CapDosing PowerWash QuickPowerWash |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Pamut Vékony Ingek QuickPowerWash Express 20 Minimális gyűrődés Leeresztés / centrifuga Sötét színek/Farmer Impregnálás Eco 40-60 Gyapjú / kézi mosás |
| Mosási programok száma | 11 |
| Gyorsmosás hossza | 20 min |
| ECO program időtartama | 3 h 59 min |