Electrolux EW8W261BG PerfectCare800 mosó-szárítógép
Termék részleteiA PerfectCare 800 mosó-szárítógép egyetlen mosás+szárítás ciklusban biztosít optimális ruhagondozást. Az UltraCare rendszer előzetesen feloldja a mosószert és az öblítőt, mielőtt azok a dobba jutnának, így minden szál alaposan megtisztul és ápolást kap – a ruhák hosszabb élettartamáért.
UltraCare rendszer – a tartós ruhák megoldásaAz egyedülálló Electrolux UltraCare rendszer előzetesen feloldja a mosószert és az öblítőt, mielőtt azok a dobba kerülnének. Így minden szál egyenletesen tisztul és ápolódik a mélyreható, hatékony mosás érdekében. Ruhái hosszabb ideig megőrzik megjelenésüket és kellemes tapintásukat.
DualCare rendszer – ideális beállítások ruhatáráhozAz Electrolux DualCare rendszer automatikusan a textília típusához és a töltet súlyához igazítja a ciklusokat. A megfelelő hőmérséklet és az optimalizált dobmozgás biztosítja a kíméletes mosást és szárítást egyetlen folyamatban. Ruhái hosszú távon megőrzik minőségüket, puhaságukat és megjelenésüket.
96%-kal kevesebb vízzel felfrissített ruhák*A SteamCare rendszer FreshScent funkcióval gőzzel frissíti fel kedvenc ruhadarabjait. Egy ciklus során több mint 40 liter víz takarítható meg, miközben csökkennek a gyűrődések és a vasalás igénye. Az extra frissesség érdekében illatanyag is hozzáadható.
*1 kg kényes ruha FreshScent programmal történő gőzfrissítése a Delicates programhoz viszonyítva.
SensiCare rendszer – személyre szabott ápolás rövidebb idő alattA SensiCare minden töltetet lemér, és automatikusan a szükséges időtartamhoz igazítja a ciklust. Ez megakadályozza a túlmosást, miközben ruhái hosszabb ideig megőrzik eredeti állapotukat és tapintásukat.
UltraWash&Dry – mindennapi ruhák egyetlen ciklusbanAz UltraWash&Dry a töltet súlya alapján szabályozza az időtartamot és az energiafelhasználást, akár mosásról és szárításról, akár csak szárításról van szó. A mosási ciklus 59 percig tart 30°C-on, és akár 5 kg pamut vagy szintetikus ruhát kezel kíméletesen.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Család mérete | 4 tag |
| Töltet kapacítás | 10 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1600 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 76 dB |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Szín | Fekete |
| Méretek |
| Mélység | 597 mm |
| Szélesség | 636 mm |
| Magasság | 847 mm |
| Súly | 79.5 kg |
| Kábel hossza | 1.7 m |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | D energiaosztály |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 51 kWh 307 kWh |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Extra öblítés, előmosás, intenzív mosás, automatikus mérés, kedvenc program megjegyzése, centrifugálási sebesség kiválasztása, mosási hőmérséklet választó, befejezési késleltetés, ruhák hozzáadása, add on, akusztikus jelzések kikapcsolása, dobtisztítás |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Technológia | Gőz motor, inverter, sensicare, ultracare, csendes |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Gyapjú, pamut, vékony, farmer, öblítés, takarítás, vízleengedés és centrifugálás, szintetikus anyagok, sport, ultrawash, steam, freshscent, eco 40-60 |
| Gyorsmosás hossza | 20 min |
| Adagolók | Öblítő Mosószer |
| ECO program időtartama | 3 h 58 min |