Electrolux EW9F5417SWCE PerfectCare800 Ecoline mosógépTermék részleteiA 900 PureWash mosógép a legfejlettebb mosási technológiákat kínálja, beleértve a SoftWater technológiát is, amely megszűri a kemény vizet, hogy a mosószer a lehető leghatékonyabban működjön. A PureWash kíméletes mosást biztosít, segít megőrizni a ruhák színét* és tartását**.
*Külső teszt alapján, amely poliészter szövetek színtartósságát vizsgálta 50 mosási ciklus után, 30°C-on, PureWash SoftWater technológiával. **Belső teszt alapján, amely csökkent zsugorodást mutatott pamutszövetek esetében PureWash SoftWater technológiával és kemény vízzel, a Pamut program során, szűretlen kemény vízzel összehasonlítva.
PureWash – kíméletes mosás, a színek és a ruhák formájának megőrzéséértA SoftWater technológiával ellátott PureWash megtisztítja a kemény vizet, így alacsony hőmérsékleten is hatékony mosást biztosít. A színek akár 50 mosás után is élénkek maradnak*, és segít megőrizni a ruhák eredeti formáját.**
UltraQuick 39 perc – teljes folteltávolítás alacsony hőmérsékleten*Az UltraQuick 39 perces program erőteljes és energiahatékony megoldás a mindennapi mosáshoz. 30°C-on, mindössze 39 perc alatt teljes folteltávolítást biztosít pamut és szintetikus anyagok vegyes töltete esetén, miközben akár 30% energiát takarít meg.**
*Külső folteltávolítási teszt alapján 50 gyakori háztartási folton, UltraQuick 30°C programmal, 5 kg töltet esetén. **Belső teszt alapján, amely a 40°C-os pamut program energiafogyasztását hasonlította össze a 39 perces 30°C-os UltraQuick programmal.
SmartSelect – személyre szabott mosás egyetlen érintésselA SmartSelect a kiválasztott igényekhez igazítja a mosást, és akár 80% energiát, 50% időt és 20% vizet takarít meg.* A ciklus kiválasztása és az intenzitás beállítása után a rendszer visszajelzést ad, és automatikusan optimalizálja a program időtartamát és hőmérsékletét.
*Belső teszt alapján, amely a SmartSelect normál Pamut 40° beállítást hasonlította össze a SmartSelect Extra Light Pamut 20° beállítással, 4 kg töltet esetén.
Connected+ – valós idejű frissítések és személyre szabott ajánlásokCsatlakoztassa készülékét az Electrolux alkalmazáshoz a távoli vezérléshez, valós idejű állapotfrissítésekhez és személyre szabott energiatakarékossági tanácsokhoz. Egy kompatibilis szárítógéppel összekapcsolva összehangolt mosási és szárítási programokat használhat a még nagyobb kényelem érdekében.
Frissítse fel ruháit gőzzel – akár 96%-kal kevesebb víz felhasználásával*A 25 perces SteamRefresh program ideális kényes ruhadarabokhoz, és kevesebb vizet használ, mint a hagyományos mosási ciklusok. A még frissebb érzet érdekében használhat Electrolux gőzfrissítő illatanyagot is.
*Belső vízfogyasztási teszt alapján, amely a SteamRefresh programot hasonlította össze a „Delicate” teljes mosási programmal 30°C-on, 1 kg töltet esetén.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Család mérete | 4 tag |
| Töltet kapacítás | 10 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1400 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 72 dB |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Mélység | 597 mm |
| Szélesség | 636 mm |
| Magasság | 847 mm |
| Súly | 82.5 kg |
| Kábel hossza | 1.62 m |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 20 kWh |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Extra öblítés Előmosás Intenzív mosás Automatikus mérés Kedvenc program megjegyzése Centrifugálási sebesség kiválasztása Mosási hőmérséklet választó Befejezési késleltetés Ruhák hozzáadása Add On Akusztikus jelzések kikapcsolása Dobtisztítás |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Technológia | Gőz Motor Inverter SensiCare UltraCare Csendes |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Gyapjú Pamut Vékony Farmer Öblítés Takarítás Vízleengedés és centrifugálás Szintetikus anyagok Eco 40-60 |
| Gyorsmosás hossza | 20 min |
| Adagolók | Öblítő Mosószer |
| ECO program időtartama | 3 h 55 min |