AEG LFR83846OE MosógépA PowerCare 8000 mosógép egyedülálló technikát alkalmaz a mosószer gyors előkeverésére, így biztosítva, hogy az egyenletesen permetezzen a ruhákra, így rendkívül tiszta ruhaneműt kaphat. Mosószer aktiválása 30°C-on, figyelemre méltó eredményekkel kevesebb, mint egy óra alatt.
POWERCLEAN 59 MIN. ELTÁVOLÍT MINDEN FOLTOT, ALACSONY HŐMÉRSÉKLETEN IS*A PowerClean 59 min biztosítja a foltok teljes eltávolítását 30°C-on, kevesebb, mint egy óra alatt.* A program lehetővé teszi, hogy a mosószer minden szálat elérjen – így a rövid ciklus ugyanolyan hatékony, mint egy hosszú ciklus, biztosítva a foltok teljes eltávolítását.
AZ UNIVERZÁLIS DÓZIS FIÓK 60%-kal GYORSABBAN AKTIVÁLJA A MOSÓSZER PODS®-T – TÖBB ERŐT KÍNÁL A GYORS MOSÁSHOZ ÉS ALACSONY HŐMÉRSÉKLETEKHEZ*A UniversalDose egy egyedi fiók, amelyet a PODS® mosószer-kapszulákhoz terveztek. Vízsugarakkal lágyítja, perforálja és teljesen feloldja a kapszulákat, így 60%-kal gyorsabban aktiválja őket, mintha közvetlenül a dobban használná őket. Extra erőt biztosít a foltok eltávolításához 1 órás hidegvizes mosási ciklusok esetén.*
KIVÁLÓ SZINTŰ INTERAKCIÓ AZ AEGCONNECTED OLDALAL BIZTOSÍTOTT KÉSZÜLÉKEKKELHasználja a My AEG Care alkalmazást a beállítások testreszabásához, valamint tippek és javaslatok fogadásához. Szabja testre a mosási ciklusokat, és küldjön utasításokat a készüléknek, hogy az az Ön igényeihez és szokásaihoz igazodjon. Intelligens és egyszerű kezelés közvetlenül okostelefonjáról.
FRISSÍTŐ RUHÁK,* CSÖKKENTETT RÁNCOK A GŐZ FRISSÍTÉS FUNKCIÓVALA Steam Refresh semlegesíti a szagokat* és csökkenti a ráncokat a ruhákon, beleértve az érzékeny ruhákat is, mindössze 25 perc alatt. És ha extra frissességre vágysz, add hozzá a parfümünket a gőzös frissítő funkcióhoz.A frissen mosott ruhák kellemes érzéséért.
A PONTOS MOSÁS A TÖLTET OPTIMALIZÁLÁSÁVAL KÖZELÜLŐBEN 40%-AL CSÖKKENTI AZ IDŐ-, VÍZ- ÉS ENERGIÁK SZÜKSÉGÉT*A PreciseWash automatikusan igazítja az energiafogyasztást és a beállításokat a ruhanemű súlyához. Így a mosási ciklusok személyre szabottak, és akár 40%-kal is csökkentheti az energia-, az idő- és a vízfogyasztást kisebb adagok mosásakor.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Család mérete | 3 tag 4 tag |
| Töltet kapacítás | 8 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1400 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 72 dB |
| Tartály anyaga | Carboran |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Mélység | 57.6 cm |
| Szélesség | 59.7 cm |
| Magasság | 84.7 cm |
| Súly | 78.5 kg |
| Kábel hossza | 1.62 m |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 38 kWh |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Extra öblítés Hab nélküli öblítés 4 állítható láb |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Technológia | Wi-Fi ProSense ProSteam ÖKOMix Csepegésgátló Aqua Control érzékelővel Jet System mosási technológia Állandó mágneses inverteres motor |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Gyapjú Pamut Műszálas Vékony Öblítés Centrifuga/Szivattyúzás Gőz Hygiene Dzsekik Eco 40-60 20 perc 3kg Power Clean 59 perc |
| Mosási programok száma | 15 |
| ECO program időtartama | 3 h 35 min |