Ezt a terméket PRÉMIUM házhoz szállítás keretében juttatjuk el Önhöz, amely tartalmazza a következőket:
✔ Nem szükséges fáradoznia, a küldemények mozgatásához
két embert tudunk biztosítani és ők végzik a rakodást!
✔ A szállítás nem csak házszámig történik,
kollégáink lakásán belül a kért helyre teszik a terméket, akár emeletre is felviszik, felár nélkül!*
✔ Kicsomagolják és ellenőrzik a sérülésmentességet.
✔ A hivatalos magyar garanciajegy, és a használati útmutató a csomaggal együtt érkezik!
✔ Ingyen
elszállítják a régi készülékét, ha szeretné! (feltételek mellett)**
✔ Mindezt
hozzáértéssel és odafigyeléssel teszik úgy, hogy közben ügyelnek a környezet tisztaságára is!
* A 80kg feletti összsúlyú termékek esetén a kiszállítás csak házszámig történik, a termék emeletre és lakáson belülre mozgatása a helyszínen, a vevő által biztosított plusz segítség esetén oldható meg, a vonatkozó munkavédelmi törvények értelmében. A részleteket kérjük egyeztesse ügyfélszolgálatunkkal a rendelés során.
** Kizárólag abban az esetben, ha megrendeléskor a megjegyzés mezőben előre jelzi ezen szándékát. A korábbi készülékek hálózatról történő lecsatlakoztatásáról, valamint a készülékben maradt víz leengedéséről az ügyfélnek kell gondoskodnia, annak elszállítását csak ebben az esetben tudjuk vállalni. Kérjük, hogy szállítható állapotban az ingatlan ajtaja elé előzetesen készítse ki.
Mosás teljes kapacitással mindössze 28 perc alattHa úgy találja, hogy a mosógépet egy örökkévalóság kivárni, amíg elkészül, próbálja ki a Daily Xpress programot. A Daily Xpress jóvoltából egy teljes adagot kimoshat mindössze 28 perc alatt, 30 °C-on. A mosás elkészül, mielőtt befejezi azt a fél órás vígjátékot, amire annyira készült.
Tulajdonságok:- Szín: Fehér
- Energiaosztály: A++
- Mosási kapacitás: 5 kg
- Maximális centrifuga fordulatszám: 1000 rpm
- Programok száma: 15
- Késleltetett indítás: 3/6/9 óra
- Mosási zajszint: 60 dB
- Centrifuga zajszint: 78 dB
- Éves energiafogyasztás: 148 kWh/év
- Éves vízfogyasztás: 9679 l/év
- Extra keskeny kivitel
- Túlfolyás biztonság
- Automatikus víz beállítás rendszer
- Kiegyensúlyozatlan töltet szabályozása
- Gyermekzár
- Magasság: 84 cm
- Szélesség: 60 cm
- Mélység: 36,5 cm
- Súly: 51 kg
Programok:- Pamut 90°
- Pamut 40°
- Pamut 20°
- Pamut 60°+ előmosás
- Pamut Eco 60° 5kg
- Pamut Eco 60°2,5 kg
- Pamut Eco 40°
- Szintetikus anyagok 40°
- Szintetiksu anyagok 20°
- Mini 30°, 5kg 28 perc
- Gyapjú/Kézi mosás 40°
- Alsónemű 40°
- Ingek 40°
- Dobtisztítás
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Töltet kapacítás | 5 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1000 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 78 dB |
| Mosás zajszint | 60 dB |
| Tartály anyaga | Rozsdamentes acél |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Mélység | 36.5 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 84 cm |
| Súly | 50 kg |
| Kábel hossza | 1.5 m |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Évi energiafogyasztás | 148 kWh |
| Éves átlagos vízfogyasztás | 9679 l |
| Energiahatékonysági osztály | A++ energiaosztály az A+++-tól D-ig terjedő skálán |
| Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint | E energiaosztály |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Túlfolyásgátló rendszer, Gyermekzár, Késleltetett indítás |
| Késleltetett indítás | 3 h 6 h 9 h |
| Biztonsági funkciók | Túlfolyás védelem, Gyermekzár |
| Technológiák | OptiSense® |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Gyapjú, Előmosás, Gyorsmosás, Ingek, Szintetikus, Öblítés, Centrifugálás + szivattyúzás, Eco pamut |
| Mosási programok száma | 15 |
| Gyorsmosás hossza | 30 min |
| Fordulatszámok | 1000 |