Electrolux Ecoline EW7W2481E, Mosógép szárítóval, 8 kg mosás, 5 kg szárítás, 1400 RPM, LCD, A energiaosztály, Inverter motor, SteamCare+Sensicare, TimeManager, FehérMossa, szárítsa vagy használja a gőz funkciót, mindezt egy gépben. A SteamCare 700 szárítógéppel akár gyapjút is moshat és száríthat a zsugorodás veszélye nélkül. Használjon gőzt, ha a ruhák nem igényelnek teljes mosást. Mindössze 25 percet vesz igénybe, és akár 96% vizet takarít meg.*
*Egy belső vízfogyasztási teszt alapján, amely összehasonlítja a SteamRefresh-t a teljes „Finom” mosási programmal 30°C-on 1 kg-os töltettel.
Frissítse fel őket gőzzel, majd viselje újra, így akár 96%-ot is megtakaríthat.*A 25 perces SteamRefresh program kényes ruhákhoz alkalmas, és kevesebb vizet használ, mint a szokásos mosási ciklusok. A még frissebb érzés érdekében hozzáadhatja az Electrolux gőzfrissítő parfümjét.
*Egy belső vízfogyasztási teszt alapján, amely összehasonlította a SteamRefresh-t a teljes "Delicate" mosási programmal 30°C-os hőmérsékleten, 1 kg-os töltettel.
A ruhanemű, beleértve a gyapjút is, nem kerül a vízbe a DualCare®*-el végzett mosás és szárítás utánA DualCare® segítségével magabiztosan moshat és száríthat. Ez a Woolmark Blue tanúsítvánnyal rendelkező gép, amely testreszabott hőmérséklettel és dobmozgással rendelkezik, hatékonyan mos és szárít még gyapjúkabátokat és pulóvereket is, garantálva, hogy azok nem kerülnek a vízbe.*
*A vízszintes szárításhoz hasonlítható.
OneGo 20/60 perc. - Mosás és szárítás mindössze egy óra alattA OneGo 20/60min segítségével kis adag vegyes ruhadarabot moshat ki és száríthat mindössze egy óra alatt, vagy akár 20 perc alatt is kimoshatja. Élvezze a gyors és kényelmes ellátást, ha siet.
A SensiCare+ akár 60% időt, vizet és energiát takarít meg szárításkor*, és akár 40% töltésérzékelővel történő mosásnál**Optimális mosás és szárítás minden töltethez a SensiCare+ segítségével. A SensiCare+ egy töltésérzékelő technológia, amely érzékeli a hangerőt, és úgy állítja be a programot, hogy szárításkor akár 60%-ot, vizet és energiát takarítson meg*, mosáskor pedig akár 40%-ot.** Így pontosságot biztosít a mosás és a szárítás során is.
*Az 1 kilogrammos töltet idő-, víz- és energiafogyasztásának belső tesztje alapján a SensiCare+ használatával végzett pamutszárítási ciklus maximális töltetéhez képest, amely a töltet méretéhez igazítja a szárítási programot. *Az idő-, víz- és energiafelhasználás belső tesztje alapján 1 kilogramm töltet esetén, összehasonlítva a pamut 30°C-os ciklusnál mért maximális töltetével a SensiCare+ funkcióval, amely a mosási programot a mosóprogram méretének megfelelően állítja be. a terhelést.
A CareDrum kíméletes a szövetekhezA CareDrum lehetővé teszi a ruhadarabok könnyű csúszását a "párna" típusú dobnak és az emelőlapátnak köszönhetően. A dob egyedi mintájának köszönhetően kíméletes a ruhákhoz.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Szárítóval |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Család mérete | 4 tag |
| Töltet kapacítás | 8 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1400 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 72 dB |
| Tartály anyaga | Carboran |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus Digitális |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Mélység | 60 cm |
| Szélesség | 59.7 cm |
| Magasság | 84.7 cm |
| Súly | 75.5 kg |
| Kábel hossza | 1.7 m |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Szárítási hatásfok | D |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 265 kWh |
| Szárítás |
| Szárítási kapacitás | 5 kg |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Előmosás TimeManager Késleltetett indítás Elindítás/Megállítás |
| Biztonsági funkciók | Flood protection Gyermekzár |
| Technológia | SteamCare SensiCare Inverteres motor állandó mágnessel |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Gyapjú Pamut Műszálas Frissítő gőz Vékony Farmer Öblítés Centrifuga/Szivattyúzás Hygiene Drum Clean Dzsekik Eco 40-60 QuickCare 69 perc OneGo 20/60 perc |
| Mosási programok száma | 14 |
| ECO program időtartama | 6 h 5 min |