Keskeny mosógép ELECTROLUX EWS6227CE PerfectCare600, 7 kg, 1200 ford./perc, A energiaosztály, Inverter motor, LED kijelző, SensiCare, Rapid 14 perc, Anti-Allergy, Baby, Outdoor, TimeManager, SoftPlus, teljes mélység 48,2 cm, fehér, króm hublókerettel A keskeny kivitelű PerfectCare 600 mosógép SensiCare rendszerrel automatikusan a töltet méretéhez igazítja a program időtartamát, miközben kevesebb vizet és energiát használ, és megelőzi a ruhák túlmosását. Kompakt kialakításának köszönhetően helytakarékos megoldást kínál, anélkül hogy kompromisszumot kötne kapacitás vagy teljesítmény terén.
A textíliák kétszer tovább megőrzik újszerű megjelenésüketA SensiCare rendszer a töltet súlya alapján módosítja a program beállításait. Az érzékelők automatikusan szabályozzák az időtartamot, valamint a víz- és energiafogyasztást, így kisebb töltetek esetén is hatékony és kíméletes mosást biztosítanak.
Steam Anti-Allergy program – a baktériumok és vírusok 99,99%-ának eltávolításaA 60°C-os AntiAllergy Vapor program a ciklus végén gőzt alkalmaz a higiénikus tisztítás érdekében. Segít csökkenteni a baktériumok és allergének jelenlétét, így ruhái tisztábbak és higiénikusabbak lesznek.
Inverter+ motor – tartós és energiatakarékos működésAz Inverter+ motor a permanens mágneses technológiának köszönhetően energiahatékonyabb a hagyományos inverter motoroknál, miközben hosszú élettartamot és megbízható működést biztosít.
Rövidebb mosási idő a Time Manager® segítségével
Ne mosson tovább a szükségesnél. A 4 fokozatú Time Manager® opcióval lerövidítheti a mosási ciklusokat, így időt takaríthat meg a mindennapokban.
| Általános jellemzők |
| Beépítés típusa | Standard |
| Mosógép típusa | Standard |
| Keskeny | Nem |
| Megtöltés típusa | Elöltöltős |
| Töltet kapacítás | 7 kg |
| Centrifugálási sebesség | 1200 fordulat/perc |
| Centrifuga zajszint | 76 dB |
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Szín | Fehér |
| Méretek |
| Mélység | 595 mm |
| Szélesség | 449 mm |
| Magasság | 843 mm |
| Súly | 63.5 kg |
| Kábel hossza | 1.4 m |
| Hatékonyság és teljesítmény |
| Energiahatékonysági osztály | A energiaosztály |
| Energiafogyasztás / 100 mosás | 45 kWh |
| Funkciók és biztonság |
| Tulajdonság | Extra öblítés Előmosás Intenzív mosás Automatikus mérés Kedvenc program megjegyzése Centrifugálási sebesség kiválasztása Mosási hőmérséklet választó Befejezési késleltetés Ruhák hozzáadása Add On Akusztikus jelzések kikapcsolása Dobtisztítás |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Technológia | Gőz Motor Inverter SensiCare UltraCare Csendes |
| Programok és opciók |
| Mosási programok | Gyapjú Pamut Vékony Farmer Öblítés Takarítás Vízleengedés és centrifugálás Szintetikus anyagok Sport Eco 40-60 Anti allergy Gyors 14 perc |
| Gyorsmosás hossza | 14 min |
| Adagolók | Öblítő Mosószer |
| ECO program időtartama | 3 h 25 min |